Ania Wendzikowska urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem

Paulina Ermel 31.10.2018
Ania Wendzikowska
Fotografia: instagram.com/aniawendzikowska

Dziennikarka TVN Ania Wendzikowska po raz drugi została mamą. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z córeczką.

Ania Wendzikowska urodziła! Dziennikarka przez całą ciążę zamieszczała w sieci zdjęcia rosnącego brzuszka, a fani nie mogli się doczekać tego, kiedy przedstawi im drugie dziecko. Gwiazda pokazała zdjęcie nowo narodzonej córeczki. Wiemy, jak ma na imię!

Ania Wendzikowska urodziła

Od kilku dni krążyły spekulacje dotyczące tego, że Ania Wendzikowska urodziła. Sama zainteresowana postanowiła rozwiać wątpliwości - wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje ze swoją drugą córeczką. Dziewczyny leżą przytulone na łóżku.

Wendzikowska opatrzyła zdjęcie podpisem: "Nasza Tońka już z nami... Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą... Trudno wyobrazić sobie większe szczęście. Dziękuję za gratulacje i słowa wsparcia, dziękujemy całej obsłudze Szpitala Medicover i dr. Ciebierze, że tak fantastycznie się nami zaopiekowali".

Ojcem malutkiej Antoniny jest Jan Bazyl, którego Ania poznała przez swoich znajomych. Pod zdjęciem pojawiło się dużo ciepłych słów i gratulacji.

Urocze maleństwo

Gratulacje. Dużo zdrówka

Cudowny widok!

Wendzikowska jest już mamą 3-letniej Kornelii. To owoc miłości jej poprzedniego związku z Patrykiem Ignaczakiem. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wendzikowska dała swojej córce na imię Antonina. Jednak wiele polskich gwiazd nadaje swoim dzieciom dużo bardziej oryginalne imiona. Niektóre są naprawdę ciekawe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów