Ania Wendzikowska na zdjęciu z wakacji. Fani zarzucają jej retusz

Ania Wendzikowska na zdjęciu z wakacji.
Fotografia: instagram.com @aniawendzikowska

Ania Wendzikowska pokazała nietypowe zdjęcie z wakacji. Gwiazda zapozowała w czerwonym stroju kąpielowym.

Ania Wendzikowska pokazała fanom zdjęcie z egzotycznych wakacji. Zrobione zostało ono w nietypowej scenerii. Fani nie uwierzyli w to, że fotografia może być prawdziwa. W komentarzach pojawiło się mnóstwo zarzutów o korzystanie z Photoshopa i retusz. Celebrytka szybko odpowiedziała i rozwiała wszystkie wątpliwości.

Ania Wendzikowska pływała ze... świniami

Ania Wendzikowska wybrała się na krótki urlop na Bahamach. Większość wyjazdu zrelacjonowała na swoim profilu na Instagramie - podzieliła się kilkoma zdjęciami oraz nagraniami. Ostatnia fotografia oburzyła jej obserwatorów. Uważają oni, że gwiazda przerobiła zdjęcie, żeby zrobiło jeszcze większą furorę.

W czeluściach telefonu znalazłam jeszcze jedno niezłe zdjęcie ze świnkami z Exumy. Tutaj trzymam dystans - napisała gwiazda w opisie pod zdjęciem.

Na nietypowej fotografii widzimy Anię siedzącą w czerwonym stroju kąpielowym na luksusowym jachcie. Jej stopy prawie dotykają wody, w której pływają zadowolone świnie. Internauci mają wątpliwości, czy zdjęcie jest prawdziwe.

Nie zapiera się nogami o burtę ani nie trzyma się relingów - kto ma w to uwierzyć? Ten, kto wody nie widział? Normalnie jak w Harry Potter lewituje...

Photoshop w akcji! Zamieszczać taką fotkę można, tylko po co ogółowi taka nienaturalność?

Ogólnie zdjęcie dla mnie petarda, ale myślę, że Pani Ania jest tutaj wklejona, jakoś ciężko mi siebie wyobrazić siedzieć na zaokrąglonej wąskiej rurce bez trzymanki na kołyszącym się jachcie.

Wendzikowska nie chciała zostawić tej sprawy nierozwiązanej. W relacji na Instagramie odpowiedziała na zarzuty o fotomontaż.

Ale po co takie głupoty pisać? Nie szkoda czasu? - pyta internautów.

W relacji Ania pokazała inne zdjęcia z tego samego miejsca. W ten sposób udowodniła niedowiarkom, że fotografia jest prawdziwa - zastosowane zostały jedynie filtry poprawiające kolory.

Podoba wam się relacja z wakacji Wendzikowskiej?

Zobacz także: Ania Wendzikowska w sukience Just Paul. Projekt polskiej marki robi furorę!

Jak dobrze znasz Anię Lewandowską? Sprawdź się!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów