Fani wytykają Lewandowskiej błędy: "Oczy bolą". Trenerka odpowiada

Paulina Ermel 20.09.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka znów podpadła obserwującym ją osobom. O co poszło tym razem?

Ania Lewandowska na swoim instagramowym profilu ma prawie 2 mln obserwujących! Gwiazda motywuje Polki do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Regularnie zamieszcza tutaj posty z poradami, przepisami i ćwiczeniami. Również w języku angielskim. Jednak fani zarzucają jej, że nie do końca zna drugi język.

Ania Lewandowska krytykowana przez fanki

Ania Lewandowska ma fanów na całym świecie, a w dodatku na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie rozmawia po angielsku. Wydawać by się mogło, że zna ten język. Fani jednak wielokrotnie pisali Ani, że nie posługuje się angielskim zbyt dobrze. I teraz znów doszło do takiej sytuacji.

Ania zamieściła na Instagramie zdjęcie z jednym ze swoich produktów - chodzi o kubek ze sloganem "NEVER TOO LATE TO START". Pod zdjęciem pojawił się komentarz jednej z czytelniczek.

Ja rozumiem, że po angielsku to bardziej światowo. Ale skoro już pisze Pani w obcym języku to proszę robić to poprawnie. I hasło i wpis mają tyle błędów, że oczy bolą

Trenerka postanowiła zareagować na ten wpis. Jak odpowiedziała?

Zluzuj;)

Oczywiście pod postem rozgorzała dyskusja. Część fanów stanęła w "obronie" komentatorki i potwierdziła, że również widzi błędy. Druga część pochwaliła Anię za dystans i stwierdziła, że każdy ma prawo popełniać błędy. Po której stronie jesteście?

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Pamiętacie jedną z seksownych kreacji Ani Lewandowskiej na Balu TVN? Do dzisiaj robi ogromne wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów