Ania Lewandowska zdradziła, jak wyglądał poród Laury. To pierwszy taki wywiad po narodzinach córeczki

Zuzanna Morska 03.06.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Trenerka zdecydowała się opowiedzieć, jak przebiegły narodziny małej Laury. Było zupełnie inaczej niż w przypadku pierwszego dziecka.

Ania i Robert Lewandowscy 6 maja powitali na świecie drugą córkę, Laurę. Trenerka i piłkarz nie mogli się doczekać aż będą w komplecie. Na młodszą siostrę czekała także dumna 3-letnia Klara.

Lewa wraca do siebie po porodzie i powoli szykuje się do powrotu do normalnych aktywności. O tym, jak wyglądały narodziny Laury i jak czuje się jej starsza siostra, opowiedziała w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Ania Lewandowska zdradziła, jak wyglądał poród Laury

Ania udzieliła wywiadu Paulinie Krupińskiej-Karpiel, z którą zresztą bardzo dobrze zna się prywatnie. Prezenterka TVN zapytała trenerkę, czy wysypia się przy Laurze i czy w opiece nad dziewczynami pomaga jej Robert.

Zdecydowanie, jeśli tylko może, bo wróciły mecze i treningi. Jak tylko jest w domu, to poświęca jej bardzo dużo czasu. Ale ja też, bo wiadomo - mama to mama. (...) Mieszkamy w Monachium, na co dzień nie mamy niestety babć ani rodziny, ale sobie radzimy. To jest bardzo fajne, że kwarantanna dała nam taki niesamowity wspólny czas, nie mieliśmy tego nigdy - powiedziała świeżo upieczona mama.

Krupińska w wywiadzie nawiązała też do zdjęcia, jakie Ania zamieściła jakiś czas temu na Instagramie. Pokazała na zbitce fotografii, jak wyglądała w 8. miesiącu 1. ciąży, jak wyglądała chwilę po urodzeniu Klary, a następnie porównała te fragmenty z tym, jak wyglądała w 8. miesiącu drugiej ciąży i jak wygląda po niej.

Zdradziła też, że oba jej porody bardzo się różniły i opisała to na blogu.

Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. (...) Drugi trwał 30 minut, nawet nie zdążyli mi podać znieczulenia. Tak że to jest drugi, skrajny przykład porodu, ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać - wyznała.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć jak najwięcej przespanych nocy i dużo zdrowia.

Ten projekt robi prawdziwą furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują tu znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów