Lewandowska zapowiada nowy projekt. Czego będzie dotyczył? Fani nie mają wątpliwości!

Zuzanna Morska 18.07.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Ania Lewandowska od jakiegoś czasu zdradza, że pracuje nad nowym projektem. I choć nie ujawniła zbyt wielu szczegółów, fani wiedzą, czego będzie dotyczył!

Ania Lewandowska to człowiek orkiestra - opracowuje treningi, diety i ma swoją firmę, zajmującą się produkcją zdrowej żywności. Na tym nie koniec - trenerka organizuje obozy sportowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób chcących zmienić swoje życie i zadbać o swoje zdrowie.

Od pewnego czasu "Lewa" wspomina o tym, że właśnie pracuje nad nowym projektem. I choć trenerka nie ujawniła, czego będzie dotyczył, fani nie mają wątpliwości!

Ania Lewandowska wypuści własne kosmetyki?

Dotychczas na temat nowego projektu Anny Lewandowskiej nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele. Trenerka założyła nowy profil na Instagramie, który poświęcony jest właśnie jej nowemu pomysłowi. Nie znamy nawet jego nazwy, gdyż gwiazda nazwała profil po prostu: anna_lewandowska_new_project.

Fani sportsmenki nie mają jednak wątpliwości. Twierdzą, że już niedługo w sklepach pojawią się kosmetyki sygnowane nazwiskiem Lewandowskiej. Tak przynajmniej piszą w komentarzach.

Coś czuję, że będzie to linia kosmetyków.

Też tak myślę!

Już czuję zapach... Perfumy?

A wy jak myślicie, czym teraz zajmie się Lewandowska?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów