Rodzina Lewandowskich niedługo się powiększy! Ostatnie stylizacje Anny sugerowały, że coś jest na rzeczy

Łucja Siennicka 07.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka! Dociekliwi internauci od jakiegoś czasu ponownie pytali trenerkę o ciążę. Jej ostatnie stylizacje mogły wskazywać, że coś się dzieje.

Robert Lewandowski podczas środowego meczu wykonał charakterystyczną "cieszynkę", która sugerowała, że jego żona jest w ciąży. Anna szybko potwierdziła to na swoim profilu na Instagramie. To jedno z obecnie najszerzej komentowanych wydarzeń w mediach. Okazuje się, że Ania od dawna dawała sygnały, że coś jest na rzeczy. Wszystko za pomocą ubioru.

Anna Lewandowska od dawna dawała sygnały, że jest w ciąży? Chodzi o nietypowe stylizacje

Ania Lewandowska jest jedną z najbardziej wysportowanych celebrytek. Żona Roberta Lewandowskiego codziennie spędza czas na siłowni. Dzięki temu "Lewa" może się pochwalić wysportowanym i wyrzeźbionym ciałem, które do tej pory chętnie pokazywała na swoim profilu na Instagramie.

W ostatnich miesiącach takie zdjęcia pojawiały się rzadziej. Raczej pokazywała się w luźnych koszulach, swetrach i płaszczach.

Internauci szybko wypatrzyli, że na niemal każdym zdjęciu z września i października Ania zakrywała swój brzuch. Nawet stylizacja na Halloween była przemyślana w taki sposób, żeby zakrywała ciążowe krągłości.

Ania wybierała ostatnio szerokie swetry i koszule, które maskowały jej kształty. Wcześniej sięgała po dopasowane garnitury, sukienki i koszulki, które odsłaniały brzuch.

Skoro Robert Lewandowski ogłosił światu, że niedługo na świecie pojawi się drugie dziecko, to można się domyślać, że Ania ma już trudności z ukrywaniem brzuszka. 

Internauci zaczęli się zastanawiać, kiedy Ania Lewandowska urodzi drugie dziecko. Para nie podała żadnych informacji. Szacuje się jednak, że maleństwo przyjdzie na świat wiosną.

Domyślaliście się?

Zobacz także: Anna Lewandowska na nowym zdjęciu: "Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona". Co się stało?

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów