Ania Lewandowska wypina pupę w bikini. Fani: "To zdjęcie wygrało"

Zuzanna Morska 19.02.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Trenerka zamieściła w sieci post, w którym opowiada o treningu pośladków. Przy okazji podzieliła się z fanami gorącym zdjęciem z wakacji...

Anna Lewandowska już niedługo po raz drugi zostanie mamą. I choć trenerka jest w zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Wciąż ćwiczy i namawia do tego tysiące Polek.

Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się w post, w którym opowiada o trenowaniu pośladków. Przy okazji tego wpisu zamieściła w sieci zdjęcie, na którym prezentuje wyrzeźbioną pupę. Fani są zachwyceni!

Ania Lewandowska w bikini na nowym zdjęciu

Nie jest żadną tajemnicą, że Ania Lewandowska ma jedną z najzgrabniejszych sylwetek w całym polskim show-biznesie. Trenerka ciężko pracuje na to, żeby tak wyglądać - nawet w ciąży.

Gwiazdę ostatnio wzięło na wspomnienia - stęskniła się za latem i egzotycznymi miejscami, w których była. I z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami gorącym zdjęciem z wakacji.

Na fotografii Ania leży na desce typu SUP, a uwagę przyciąga przede wszystkim jej pupa w bikini. I nic dziwnego - w końcu podpis, jakim opatrzyła fotkę, dotyczy właśnie treningu pośladków.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych Anią fanów.

To zdjęcie wygrało.

Woooow!

Seksowne nogi i pośladki.

A wam jak się podoba Lewa na tym zdjęciu?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!              

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów