Ania Lewandowska w kostiumie kąpielowym pokazuje duży ciążowy brzuszek. Fani: "Ale promieniejesz"

Zuzanna Morska 09.01.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka opublikowała w sieci kolejne zdjęcie z rajskich wakacji. Uwagę przyciąga oczywiście jej zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Anna i Robert Lewandowscy postanowili spędzić końcówkę 2019 roku w ciepłych krajach. Trenerka i sportowiec wybrali się na rajskie Malediwy. W trakcie pobytu na wyspach publikowali w sieci zdjęcia, które zachwycały fanów.

Po krótkim urlopie Lewandowscy wrócili do kraju, ale nie oznacza to, że myślami też powrócili z wakacji. Ania zamieściła w sieci kolejne zdjęcie z bajkowego miejsca. I po raz kolejny rozczuliła fanów.

Ania Lewandowska pokazuje ciążowy brzuszek

Od momentu ogłoszenia drugiej ciąży Lewandowscy przyciągają jeszcze większe zainteresowanie. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne informacje dotyczące narodzin dziecka Ani i Roberta. Przypomnijmy, że para wychowuje razem 2,5-roczną córeczkę Klarę.

Lewandowska nie kryje się ze swoim szczęściem, a na jej instagramowym profilu pojawia się sporo zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Fani czekają na newsy dotyczące płci i imienia dziecka. Chcieliby też poznać datę jego narodzin. Wygląda jednak na to, że na razie muszą im wystarczyć rozczulające zdjęcia Ani.

Na ostatniej fotce Ania pozuje w turkusowej wodzie w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Trenerka czule gładzi ciążowy brzuszek. A fani nie mogą przestać zachwycać się tym obrazkiem w komentarzach.

Ale promieniejesz.

Przepięknie.

Jaka piękna mamusia - piszą.

A wam jak się podoba "Lewa" na tych zdjęciach?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów