Ania Lewandowska pokazała zdjęcie ze spaceru. Fani: "Stylizacja dramat"

Zuzanna Morska 06.03.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Trenerka wybrała się na spacer w wygodnym stroju. Nie wszystkim spodobała się jej stylizacja.

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z ulubionych gwiazd Polaków. Trenerka przede wszystkim zmieniła myślenie tysięcy osób o zdrowym sposobie życia. Prócz tego stworzyła własne treningi, produkty żywnościowe i nie tylko.

Gwiazda inspiruje Polki również jeśli chodzi o stylizacje. Wzorują się one na jej wyborach modowych. I choć przeważnie dopytują, gdzie Ania kupiła daną rzecz, nie zawsze każdy strój im się podoba. Tak było w ostatnim przypadku.

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie ze spaceru

Mimo zaawansowanej ciąży Lewa nie zwalnia tempa. Trenerka wciąż dba o to, aby motywować swoje obserwatorki i sama ćwiczy w ciąży. Czasem jednak ogranicza się do dłuższego spaceru, gdyż dobrze wie, że nie może przesadzić z treningami.

Ostatnio Lewandowska wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie ze spaceru. Ma tutaj na sobie wygodne dresy, bluzę i bardzo modny w tym sezonie płaszcz teddy coat, o którym zresztą pisałyśmy.

I choć wydawać by się mogło, że to najzwyklejsza, opierająca się na wygodzie stylizacja, nie wszystkim przypadła ona do gustu.

Uwielbiam Cię Ania. Całą. Ale nie w tej stylizacji.

Stylizacja dramat.

Ania tak, stylówka nie - piszą w komentarzach.

Myślicie, że rzeczywiście jest się o co czepiać?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że znane i kultowe gwiazdy pozują tutaj ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów