Lewandowska pokazała nowy wózek Klary. "Jak tania spacerówka"

Hanna Skowron 04.03.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Jedno z ostatnich zdjęć Ani z córką wywołało burzę w sieci. Poszło o cenę wózka dziecięcego i jego wykonanie.

Nie jest żadną tajemnicą, że córka Lewandowskich może liczyć na wszystko, co najlepsze. Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, z a kolei Ania wszystko, czego się dotknie, zamienia w lukratywny biznes. Jest nie tylko trenerką i dietetyczką Polek, ale też ma własne kawiarnie, sprzedaje własne produkty żywieniowe oraz ubrania i akcesoria.

Lewandowska chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z treningów, ale też uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Ostatnio pokazała zdjęcie ze spaceru z Klarą. I wywołała niemałą burzę.

Ania Lewandowska pokazała wózek Klary

Ania wrzuciła do sieci zdjęcie z wiosennego spaceru z córką. Opatrzyła je podpisem: "Spacer razem? Zawsze! Mnie nie trzeba pytać dwa razy. Miłego weekendu kochani. Cybex zaprojektowany przez Karolinę Kurkovą, dziękuję. Zaszczyt. Jako pierwsza w Polsce".

Trenerka pozuje na fotografii w modnym czerwonym płaszczu, najmodniejszych sneakersach tego sezonu i z modnym wózkiem Klary. Okazuje się, że taki model marki Cybex kosztuje 10 tysięcy złotych. A post Ani to nic innego jak reklama wózka.

Nie wszystkim spodobała się kwota, którą musieliby za niego zapłacić. Pod zdjęciem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy.

Ta baza, wygląda jak od taniej spacerówki. Sorry

Jakie to próżne:(

Też mi się nie podoba, Cybex już wydziwia...

A jak wam podoba się ten model?

Już nie tylko Ania Lewandowska, Marina Łuczenko czy Sara Boruc. W polskiej reprezentacji pojawili się nowi piłkarze, a wraz z nimi nowe WAGs!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów