Ania Lewandowska pokazała brzuch po porodzie. Trudno uwierzyć, że miesiąc temu urodziła córkę!

Zuzanna Morska 16.06.2020
Ania Lewandowska
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Trenerka zamieściła w sieci zdjęcia, na których widać jej brzuch po ciąży. Jak ona tak szybko doszła do takiej formy?!

Ania Lewandowska 6 maja została mamą uroczej Laury. Przypominamy, że wraz trenerka wraz z mężem wychowuje już 3-letnią Klarę. Od tamtej pory szczęśliwa mama skupia się na wychowywaniu swoich pociech, ale też powoli przymierza się do powrotu do aktywności zawodowych.

Trenerka nie ukrywa, że powrót do formy sprzed drugiej ciąży nie jest prosty. Jednak postanowiła swoim fankom na Instagramie pokazać, jak obecnie wygląda jej brzuch. Trudno uwierzyć, że kiedykolwiek rodziła!

Ania Lewandowska pokazała brzuch po porodzie

Ania Lewandowska zarówno przez pierwszą, jak i drugą ciążę była aktywna. Trenerka nie zrezygnowała z ćwiczeń i niemal do samego końca pracowała - zajmowała się motywowaniem kobiet, opracowywała swoje autorskie diety i kosmetyki.

Gwiazda będąc w 8. miesiącu ciąży zamieściła w sieci nagranie, na którym tańczy z okazałej wielkości brzuszkiem. Trudno było wówczas uwierzyć, że już niebawem będzie rodzić.

Teraz mija miesiąc od kiedy druga córeczka Lewandowskich jest na świecie, a Ania postanowiła pokazać, w jakiej jest formie. Patrząc na płaski brzuch trenerki, trudno uwierzyć, że kiedykolwiek rodziła.

A wy co sądzicie o tym, jak teraz wygląda?

lewa brzuch
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów