Ania Lewandowska na świątecznym zdjęciu z bliskimi. W końcu dobrze widać na nim Klarę!

Zuzanna Morska 24.12.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

"Z roku na rok jest nas coraz więcej" - napisała Ania pod nowym zdjęciem z przyjaciółmi.

Dla Ani i Roberta Lewandowskich te święta na pewno są wyjątkowe. Wszystko dlatego, że najgorętsza para w polskim show-biznesie spodziewa się drugiego dziecka. Trenerka jakiś czas temu zaprezentowała choinkę i wygląda na to, że świętowanie w gronie przyjaciół zaczęła chwilę przed świętami.

Gwiazda wrzuciła do sieci pamiątkowe zdjęcie z imprezy świątecznej z bliskimi. Pokazała na nim Klarę!

Ania Lewandowska pokazała Klarę

Lewandowscy często zamieszczają na Instagramie zdjęcia z przygotowań do świąt. Ubieranie choinki, dekorowanie domu i gotowanie świątecznych potraw sprawiają im wiele radości. Niedawno Ania zaprezentowała w sieci swoją choinkę, czym wzbudziła zachwyt fanów.

Tym razem trenerka postanowiła pochwalić się tradycją spędzania czasu przed świętami z przyjaciółmi. Wygląda na to, że regularnie spotykają się oni, aby pielęgnować wieloletnie relacje. 

"Lewa" pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z przyjaciółmi. Opatrzyła je podpisem: "Czas z przyjaciółmi. Znamy się tyleeee lat. Z roku na rok jest nas coraz więcej".

Jesteście fantastyczni!

Ojej, ile dzieci.

Urocze - piszą fani.

Jednak największą uwagę oglądających to zdjęcie przyciągnęła... Klara! Trenerka w końcu pokazała córkę w pełnej krasie! Do kogo jest bardziej podobna?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów