Ania Lewandowska zdradziła, czego najbardziej nie lubi w swojej twarzy!

Zuzanna Morska 05.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, którzy obserwują ją na Instagramie. I była w tym całkiem szczera!

Ania Lewandowska inspiruje tysiące Polek. Trenerka zaraża je miłością do zdrowego trybu życia - ćwiczeń i odpowiedniej diety. Na jej instagramowym profilu znajdziemy wpisy z przepisami, nagrania z treningami, ale też inspiracje modowe, z których można czerpać i wiele innych porad.

Niedawno trenerka postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów. Zarówno pytania, jak i odpowiedzi opublikowała w ramach Instastories. Zobaczcie, co ciekawego zdradziła.

Ania Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów

Lewandowska nie widzi żadnego problemu w tym, żeby przyznać się do swoich "niedoskonałości". Jakiś czas temu trenerka zdradziła m.in., że boryka się z cellulitem. Podzieliła się z obserwatorkami swoimi sposobami na walkę ze skórką pomarańczową. Ale na tym nie koniec.

Jedna z fanek postanowiła zapytać Annę, czego w sobie nie lubi. Gwiazda od razu odpowiedziała.

Kiedyś nie lubiłam moich worów pod oczami. Teraz całkiem je... kocham - napisała "Lewa" i zamieściła do tego zdjęcie, na którym dobrze widać jej twarz.

Trenerka dodała też, że nie lubi połamanych palców u stóp, ale takie kontuzje związane są ze sztukami walki, które uprawiała.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów