Ania Lewandowska pozuje do zdjęcia z Małgosią Belą. "Dwie ikony"

Paulina Ermel 21.03.2019
Ania Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka wybrała się ostatnio na uroczystą kolację w gronie twórców polskiego wydania "Vogue". Zobaczcie, z kim udało jej się zrobić zdjęcie!

Ania Lewandowska nie narzeka na brak zajęć. Dopiero co organizowała obozy treningowe dla Polek, a już wzywały ją inne wyzwania zawodowe. Ostatnio żona Lewandowskiego wybrała się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Po powrocie do Polski od razu czekała na nią uroczysta kolacja przygotowana przez magazyn "Vogue".

To właśnie na to specjalne wydarzenie trenerka wybrała seksowną kreację i pozowała do zdjęć z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek!

Anna Lewandowska na zdjęciu z Małgosią Belą

Ania Lewandowska niedawno pojawiła się na urodzinach polskiego wydania magazynu "Vogue". Tym razem została zaproszona przez wydawnictwo na kolację. I nie ma się co dziwić - sportsmenka przyjaźni się z Małgorzatą Belą, ambasadorką tytułu.

I to właśnie ze znaną polską modelką i żoną reżysera Pawła Pawlikowskiego pozowała do zdjęć. Fotografią pochwaliła się w sieci. - Uwielbiam Małgorzatę Belę - ambasadorkę "Vogue". "Vogue Polska" dziękuję za zaproszenie na kolację - napisała pod fotką.

Fani znanych Polek nie mogli powstrzymać się od pozostawienia pozytywnych komentarzy.

Dwie ikony na jednym zdjęciu

Cudownie!

Pięknie wyglądałaś Aniu

A wam jak się podobają dwie piękne Polki?

Niektóre gwiazdy zarabiają na social mediach. Wśród nich znajduje się spora grupa znanych osób z Polski! Które z nich zarabiają na Instagramie najlepiej? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów