Ania Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Fani przyczepili się o jeden szczegół

Zuzanna Morska 03.08.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER

Trenerka pokazała, jak bawi się ze swoją córeczką. Jednak nie wszystkim spodobało się jej najnowsze zdjęcie.

Ania Lewandowska zmieniła myślenie tysięcy Polek o tym, jak powinny o siebie dbać. Trenerka namawia je do aktywności fizycznej i zdrowej diety, które przynoszą efekty po niedługim czasie. Nic dziwnego, że jej instagramowy profil śledzi ponad 2 miliony osób!

"Lewa" wrzuca do sieci zarówno zdjęcia swoich przepisów kulinarnych, treningów, ale również migawki z życia prywatnego. Nie brakuje tutaj fotek jej małej córeczki Klary. Ostatnia taka fotografia nie wszystkim przypadła do gustu.

Ania Lewandowska na zdjęciu z Klarą

Ania Lewandowska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje z Klarą. Widać, że dziewczyny świetnie się razem bawią, bo... skaczą po kanapie. Taka fotka miała być wprowadzeniem do wpisu o zabawkach dla dzieci, które znajdziecie w sklepie Baby by Ann. "Lewa" sprzedaje tutaj ubranka i akcesoria dla dzieci.

Na fotografii widać Lewandowską i Klarę, które ubrane są w piękne sukienki z falbanami. I choć fotografia przede wszystkim zachwyciła fanów "Lewej", nie zabrakło też takich, którym nie spodobał się jeden szczegół.

Ciekawe do kogo Klara jest podobna? - napisała jedna z fanek.

Tym samym zwróciła uwagę na kwestię, która pojawiała się już w mediach społecznościowych kilka razy - Lewandowscy od narodzin córki pokazują tylko jej zdjęcia z profilu. A fani wciąż nie mogą się doczekać, aż zobaczą dziewczynkę w pełnej krasie!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów