Ania Lewandowska pochwaliła się intymnym zdjęciem z mężem. Taki widok to rzadkość!

Zuzanna Morska 20.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka zamieściła na Instagramie zdjęcie z mężem. Podzieliła się z fanami intymnym momentem.

Ania i Robert Lewandowscy są najpopularniejszą parą w polskim show-biznesie. Trenerkę śledzą na Instagramie 2 mln obserwatorów, a piłkarza 15,5 mln! Interesują się oni nie tylko życiem zawodowym tej dwójki, ale także ich życiem prywatnym.

Ostatnio Ania zamieściła w sieci intymne zdjęcie z mężem. Do tej pory nie dzieliła się takimi chwilami z fanami. Sami zobaczcie!

Ania Lewandowska na intymnym zdjęciu z mężem

Instagramowy profil Anny Lewandowskiej to przede wszystkim skarbnica ciekawych przepisów na zdrowe potrawy, treningów, które pozwolą osiągnąć piękną sylwetkę w niedługim czasie, ale też modowych inspiracji.

Nie oznacza to jednak, że trenerka nie pokazuje chwil z życia prywatnego.Czasem możemy znaleźć na jej koncie fotografie z córką Klarą czy z ukochanym mężem.

Ostatnio "Lewa" postanowiła zamieścić na Instagramie fotkę, na której pozuje z Robertem. Wygląda na to, że Lewandowski śpi, a jego żona, która leży obok, wysyła mu całusa i robi zdjęcie.

Jak wam się podobają w takim "domowym" wydaniu?

70736318_2531084030511240_1181957600946683904_n
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów