Ania Lewandowska pokazała intymne zdjęcie z Robertem. Fani: "Cudowni jesteście"

Zuzanna Morska 20.07.2020
Ania i Robert Lewandowscy
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Trenerka pokazała fanom fotkę, którą zrobiono jej i Robertowi przed wyjściem na wesele. To urocze zdjęcie robi furorę w sieci!

Ania i Robert Lewandowscy to zdecydowanie najpopularniejsza para w polskim show-biznesie. Trenerka i piłkarz niedawno po raz drugi zostali rodzicami, i dzięki temu wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie.

Szczęśliwi rodzice regularnie zamieszczają w sieci zdjęcia, na których chwalą się swoimi córeczkami. Ale też na ich instagramowych profilach nie brakuje fotek, na których nie szczędzą sobie czułości. Ostatnia taka fotografia wywołała niemałą furorę!

Ania Lewandowska na intymnym zdjęciu z Robertem

Lewandowska zamieściła ostatnio w sieci urocze zdjęcie z mężem. Para wybierała się na wesele i przed samą uroczystością postanowiła zrobić sobie fotkę.

Fanów zachwyciła sukienka Lewej projektu Magdy Butrym. Za spektakularną kreację trenerka zapłaciła prawie 5 tys. złotych! Świetnie też prezentował się jej przystojny mąż, który zapozował u boku ukochanej w dopasowanym garniturze.

Obserwatorzy Lewandowskich jednak najbardziej nie mogą napatrzeć się na uczucie, jakie łączy tę dwójkę. Na fotografii Ania całuje Roberta w policzek, a ten wydaje się być zachwycony!

Cudowni jesteście.

Ale piękni!

Pierwsza klasa - piszą fani w komentarzach.

Zobaczcie, jakie zdjęcie wzbudziło ich zachwyt!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów