Ania Lewandowska jest w ciąży? Wrzuciła do sieci wymowny wpis

Paulina Ermel 10.10.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła do sieci post, z którego może wynikać, że jest w drugiej ciąży! Co takiego napisała?

Ania Lewandowska zaledwie półtora roku temu została po raz pierwszy mamą. Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku. W wywiadach trenerka podkreśliła, że nie zamierza poprzestać na jednym dziecku. Czy właśnie nadszedł moment, aby ogłosić radosną nowinę? Podejrzenia fanów wzbudził post, który Lewandowska zamieściła ostatnio na swoim instagramowym profilu. Dotyczy on bowiem... zachcianek w ciąży!

Ania Lewandowska jest w ciąży?

Każdy post Ani Lewandowskiej wywołuje niemałe poruszenie. Trenerka wrzuciła ostatnio na swój instagramowy profil przepis na zdrowy pudding i jego zdjęcie. Opatrzyła post podpisem: "Domowy pudding na zachciankę, choćby ciążową…, ale nie tylko! (...) Tak naprawdę polecam takie przysmaki każdemu, bo to szybka i łatwa alternatywa dla niezdrowych sklepowych słodyczy… a zachcianka może dopaść przecież nie tylko kobiety w ciąży".

Można było się spodziewać, że post zaleje masa komentarzy dociekliwych fanów. Internauci zaczęli dopytywać, czy Ania jest w drugiej ciąży.

Aniuuu, skąd taka zachcianka?

Czy dziś i Ty miałaś zachciankę tego typu? :) Pozdrawiam

Żona Roberta Lewandowskiego nie odniosła się do pytań swoich fanów. Myślicie, że niebawem drugi raz zostanie mamą?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ania Lewandowska nie zawsze występuje w sportowym stroju. Czasem zdarza jej się wskoczyć w elegancką stylizację. Przypominamy, jak wyglądała na Balu TVN.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów