Ania Dąbrowska szczerze o swojej wadze. Za to wyznanie pokochacie ją jeszcze bardziej

Katarzyna Leszczyńska 10.11.2017
Ania Dąbrowska
Fotografia: Facebook/AniaDabrowskaOfficial

Wokalistka w ostatnim czasie nieco przybrała na wadze. Twierdzi, że chciałaby schudnąć, ale powstrzymuje ją przed tym jedna rzecz. 

Anna Dąbrowska to polska wokalistka, która swoją karierę rozpoczynała w 2002 roku w programie „Idol”. Dwa lata później wydała swój debiutancki album. W 2011 roku zasiadała w jury programu „The Voice of Poland”. Wokalistka przez wiele lat była w związku ze swoim menedżerem, Pawłem Jóźwickim. Para rozstała się pod koniec 2013 roku. Wspólnie mają dwójkę dzieci.

Ania przez długi czas milczała na temat rozstania z dotychczasowym partnerem. W 2016 roku postanowiła jednak udzielić szczerego wywiadu dla magazynu „Twój Styl”, w którym opowiedziała o kulisach swojego związku i tym, jak radzi sobie z wychowywaniem dzieci.

Życie weryfikuje każdy ideał. Trzeba się sobie przyglądać i brać pod uwagę wszystkie możliwe aspekty. Dlatego tak ważne jest, żeby rodzice potrafili się ze sobą dogadać i wzajemnie się szanowali. Tylko wtedy ich rozstanie nie będzie dla dzieci traumą – mówiła wówczas.

Ania Dąbrowska po rozstaniu na jakiś czas zniknęła z mediów. W 2016 roku powróciła z nową płytą „Dla naiwnych marzycieli”. Wówczas zaskoczyła nie tylko nowymi utworami, ale również wyglądem, do którego fani piosenkarki nie byli przyzwyczajeni. Okazało się, że przez ten czas wokalistka nieco przybrała na wadze. 

Chce schudnąć, ale nie chce się katować

Dąbrowska nie komentowała w mediach swojego nowego wyglądu, jednak ostatnio zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu dla magazynu „Gala”. Piosenkarka opowiedziała zarówno o swoim byłym związku i dzieciach, jak również wzroście wagi. Jak się okazuje, nie jest z niej zadowolona, jednak zdecydowała się po prostu przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy. Zastanawia się głośno, jaki jest sens katowania się dietami i ćwiczeniami.

Bardzo chciałabym schudnąć, chociaż sabotuję wszystkie diety, treningi. Nie jestem zawzięta i chyba zbyt realistycznie oceniam swoje możliwości. Nie potrafię szukać sztucznej motywacji. Nie wycinam z gazet zdjęć modelek, łudząc się, że za pół roku będę wyglądać ja one. Nie kupuję też za małych sukienek, by się w nie wcisnąć po kilku miesiącach diety.

Widać, że piosenkarka jest sceptyczna co do panującego obecnie wśród gwiazd kultu szczupłych sylwetek. Sama przyznaje, że nie czuje na sobie presji, żeby się komuś podobać. My wychodzimy z założenia, że dla muzyków najważniejsze są piosenki, a nie dobry wygląd. Dziś premierę ma najnowsza płyta piosenkarki, zawierająca największe hity, które do tej pory wyszły spod jej skrzydeł, "The Best Of Ania Dąbrowska". 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów