Media: Angelina Jolie znów zakochana. Kto jest jej wybrankiem? "Romantyczna kolacja zakończyła się w hotelu"

Anna Respondek 05.10.2017
Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Czy w tej plotce jest odrobina prawdy?

Jak donoszą zagraniczne media, Angelina Jole jest znowu zakochana i to nie w byle kim. Jej wybrankiem został założyciel amerykańskiego przedsiębiorstwa oferującego usługi płatnicze PayPal i przedsiębiorstwa motoryzacyjnego Tesla, Elon Musk.  

Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, to kolejny mężczyzna, który dla "boskiej" Angeliny zostawił swoją partnerkę, ponieważ do tej pory spotykał się z byłą żoną Johnnego Deppa, Amber Heard. W podobny sposób, w 2005 roku, rozpoczął się romans Jolie z Bardem Pittem, który dla nowej miłości rozstał się ze swoją żoną, znaną aktorką, Jennifer Aniston

Jak informuje "Hollywood Life" Jolie nie "wplącze" się w nic poważnego, dopóki jej dzieci nie zaakceptują nowego partnera.

Angelina doszła już do takiego momentu w życiu, że jest gotowa na randki. Jednak najważniejsze dla niej są dzieci. Zanim zacznie się spotykać z mężczyzną, musi on najpierw zdobyć akceptację jej dzieci - donosi "Hollywood Life".  

Według informatorów, Angelina poznała Muska już rok temu podczas jednej z akcji humanitarnych, w którą razem byli zaangażowani. Jednak uczucie pojawiło się dopiero w tym roku. Para była widziana na wspólnej romantycznej kolacji, która miała się zakończyć w hotelu. Aby nie zostać przyłapanym przez paparazzi "zakochani" do hotelu przyjechali osobnymi samochodami. 

W wywiadzie dla "Vanity Fair" Angelina Jolie opowiadała o tym, jak poradziła sobie po rozstaniu i że nie czuje się szczęśliwa jako singielka. Media spekulowały, że po tym, jak Pitt zaczął chodzić na terapię do klubu AA możliwe jest, że para ponownie się zejdzie. Póki co cały proces związany z rozwodem został wstrzymany. 

Czy aktorka w końcu znajdzie szczęście? 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów