Angelina Jolie złożyła do sądu absurdalny wniosek! Chodzi o Brada Pitta

Angelina Jolie w czarnej sukience
Fotografia: STEFAN ROUSSEAU/AFP/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się już od prawie 3 lat! Aktorka ma wyraźnie tego dość. Postanowiła złożyć do sądu nieco absurdalny wniosek.

Jesienią 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. O tym, że aktorka rozwodzi się z Bradem Pittem do dziś jest bardzo głośno. Choć minęły już prawie 3 lata, para aktorska wciąż jest małżeństwem. Jak się okazuje, jest to bardzo nie na rękę Jolie, która postanowiła złożyć do sądu kolejny wniosek, nieco absurdalny. Dotyczy on oczywiście jej prawie byłego męża. Czyżby aktorka chciała przyspieszyć rozwód? Bradowi taka sytuacja może się bardzo nie spodobać. 

Zobacz także: Jennifer Aniston skomentowała rozwód Pitta i Jolie. Jej przyjaciele ujawnili, co myśli o zachowaniu rywalki  

Angelina Jolie złożyła wniosek do sądu

Przyczyną rozpadu małżeństwa Jolie i Pitta, jaka pojawiła się w pozwie o rozwód, były "różnice nie do pogodzenia". Ich kontakty obecnie odbywają się wyłącznie przez prawników, choć para ma aż sześcioro dzieci! Teraz Angelina postawiła sprawę na ostrzu noża. Najwidoczniej ma już dość przedłużającego się rozwodu. Aktorka postanowiła złożyć wniosek do sądu przeciwko Pittowi.

Jak donosie magazyn "Us Weekly", aktorka nie chce być dłużej nazywana "żoną Brada Pitta". Właśnie tego dotyczy jej wniosek.

Dalsze nazywanie mnie żoną jest dla mnie nie do zniesienia, a już straciłam nadzieję, że nasz rozwód zostanie szybko sfinalizowany - powiedziała aktorka dla "Us Weekly".

Według doniesień mediów rozwód Jolie i Pitta może potrwać jeszcze kilka lat! W związku z tym można zrozumieć aktorkę, trzeba jednak przyznać, że jej wniosek brzmi nieco absurdalnie. Myślicie, że Brad Pitt też nie chce być nazywany "mężem Jolie"?

Zobacz także: Angelina Jolie redaktorką BBC. Gwiazda zmienia branżę?

Wyjątkowy projekt grafika. Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów