Angelina Jolie zachwyciła nietypową kreacją podczas gali. Media znów piszą jednak o jej sylwetce. "Wystające kości"

Katarzyna Leszczyńska 15.01.2018
Angelina Jolie na Critics' Choice Awards
Fotografia: EAST NEWS

Jak się zaprezentowała?

Angelina Jolie ostatnio pojawiła się na dwóch galach w czarnych kreacjach, w tym na Złotych Globach, na których pierwszy raz od wielu lat spotkała się z byłą żoną Brada Pitta, Jennifer Aniston. Wszystko dlatego, że jest jedną z głównych popierających projekt  Time’s Up, który ma na celu solidaryzowanie się z ofiarami molestowania. Jolie poza tym uwielbia ciemne kolory i często pojawia się w tego typu kreacjach. Dlatego też jej wygląd podczas ostatniej gali Critics’ Choice Awards zaskoczył wszystkich.

Zobacz także: Jolie i Aniston po raz pierwszy od lat na jednej imprezie. Reakcja Jennifer? „To musiało być straszne dla Angeliny”

Aktorka na gali pojawiła się w białej kreacji i z wyrazistym makijażem. Jej suknia była bardzo nietypowa. Kreacja w białym kolorze, na którą Jolie zdecydowała się tego wieczora, miała asymetryczne wykończenie, odsłaniała ramiona, a przy dekolcie była ozdobiona strusimi piórami. Do tego aktorka dobrała srebrne, aksamitne szpilki, zapinane na kostce. I choć Jolie ma bladą karnację, biała suknia nie spowodowała, że była jeszcze bledsza. Wszystko dzięki ostremu makijażowi, a przede wszystkim czerwonej szmince, która dodała jej klasy. Media zwróciły jednak uwagę na coś innego.

Angelina Jolie w białej sukni
Fotografia: EAST NEWS

Media zwracają uwagę na wychudzoną sylwetkę Jolie

Choć Angelina Jolie zawsze była szczupłą aktorką, od pewnego czasu chudnie w oczach. Media zwróciły uwagę, że mimo pięknej kreacji, najbardziej w oczy rzucały się kości aktorki. Jolie tą stylizacją odsłoniła bowiem bardzo wystające kości obojczykowe, a także wychudzone ręce i nogi. Dobrze zatem, że postawiła na wyrazisty makijaż, ponieważ dzięki temu wyglądała na nieco zaokrągloną na twarzy.

Uwagę zwraca też to, u boku kogo Jolie pojawiła się na gali. Choć na Złotych Globach jej kompanem był syn, tym razem znów pojawiła się z kobietą, która ostatnio towarzyszy jej niemalże na każdym kroku. To spowodowało, że media spekulowały również o tym, że być może obie panie łączy coś więcej niż przyjaźń. Te informacje jednak nie zostały potwierdzone. Wiemy jedynie, że Jolie współpracowała z Loung Ung przy okazji filmu „Najpierw zabili mojego ojca”.

Zobacz także: Media spekulują o nowej miłości Angeliny Jolie

Jesteśmy zachwyceni najnowszą kreacją Angeliny Jolie i uważamy, że taka stylizacja pasuje jej o wiele bardziej niż smutna czerń. Widać, że aktorka zaczyna godzić się z rozstaniem z Bradem Pittem i wyraźnie promienieje. Uwielbiamy ją w takiej wersji. A waszym zdaniem, w jakim wydaniu prezentuje się lepiej?

Angelina Jolie na gali Critics' Choice Awards
Fotografia: EAST NEWS
Angelina Jolie i Loung Ung
Fotografia: EAST NEWS
Angelina Jolie z synem na Złotych Globach
Fotografia: EAST NEWS
Angelina Jolie w czerni
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów