Angelina Jolie "chce się zbliżyć" do znanego aktora? Ich wspólne zdjęcie skomentowała... jego żona

Anna Respondek 05.02.2018
Angelina Jolie
Fotografia: EAST NEWS

Angelina Jolie i Brad Pitt w zeszłym roku ogłosili, że się rozwodzą. Teraz, jak donoszą zagraniczne media, aktorka "poluje" na innego gwiazdora z Hollywood.

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta od samego początku budził kontrowersje. Para zakochała się w sobie na planie filmu "Pan i Pani Smith", jednak aktor był wtedy żonaty z Jennifer Aniston. Niestety miłość gwiazdorskiej pary nie przetrwała i ostatecznie Pitt i Jolie postanowili, że czas się rozstać. 

Zobacz także: Angelina Jolie po raz pierwszy komentuje rozstanie z Bradem Pittem

Jolie, która nie ma dobrej sławy i według wielu przyczyniła się do rozpadu kilku hollywoodzkich związków, obecnie łączona jest z paroma popularnymi i przystojnymi gwiazdorami. Teraz, według zagranicznych mediów, Jolie stara się zbliżyć do hollywoodzkiego "boga" Chrisa Hemswortha. O sytuacji zaczęto pisać tuż po Złotych Globach, kiedy to gwiazdy dzieliły jeden stolik.

Ona naprawdę podziwia jego pracę i uważa, że jest fantastycznym aktorem. Dlatego właśnie w najbliższej przyszłości chciałaby wystąpić z nim w jednym filmie - twierdzi źródło Radaronline.com. 

Według zagranicznego portalu Jolie szykuje się do powrotu na plan i najchętniej pojawiłaby się w jakimś filmie akcji, a Chris byłby dla niej idealnym partnerem. Media twierdzą, że gwiazda wprost nie mogła się oprzeć aktorowi podczas Złotych Globów.

Nie pozostało niezauważone, że Angie była oszołomiona obecnością Chrisa, coraz częściej mówi się o tym, że stara się do niego zbliżyć - zapewnia źródło. 

Angelina Jolie i Chris Hemsworth - komentarze fanów

Tę znajomość szeroko komentowali również fani aktorów, którzy na Twitterze umieścili wiele wpisów na temat tego, jak pięknie wspólnie para wygląda. 

Chris Hemsworth i Angelina Jolie siedzący razem. Perfekcja - pisali.

Wspólne zdjęcie z gwiazdami opublikował także reżyser jednego z filmów Hemswortha. Pod fotografią komentarz zamieściła żona aktora. Elsa Pataky.

Wspaniała para. Oczywiście mówię o chłopakach - zaznaczyła. 

Nie wszyscy fani zrozumieli żart żony Hemswortha. Jedna z fanek postanowiła ją przestrzec przed "złowieszczą" Angeliną Jolie.

Uważaj. Angelina jest znana z tego, że niszczy związki i lubi kraść mężów innych żon. Zapytaj Jennifer Aniston i Laury Dern - przestrzegła ją. 

A Wy, co o tym sądzicie? Czy to kolejna plotka o gwieździe wyssana z palca?

Zobacz także: Jolie i Aniston po raz pierwszy od 3 lat na wspólnej imprezie. Tego nie spodziewał się nikt

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów