Angelina Jolie już tak nie wygląda. Zmiana fryzury subtelna, ale różnica ogromna

Katarzyna Leszczyńska 18.10.2017
Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Dobrze wygląda?

Gwiazdy co chwilę zmieniają fryzury. Zakładają peruki, przechodzą radykalne metamorfozy, prześcigają się, kto wygląda najlepiej i najodważniej. Okazuje się jednak, że najbardziej potrafią zaskoczyć ci, którzy są stali w upodobaniach co do włosów, a jeżeli już się decydują na zmianę, jest ona bardzo subtelna. Tak też miało miejsce ostatnio w przypadku najnowszej fryzury Angeliny Jolie.

Aktorka pojawiła się na premierze filmu dokumentalnego „Faces Places” i zaskoczyła wszystkich swoimi włosami. Do tej pory była wierna swoim dłuższym ciemnym włosom, zaczesanym zazwyczaj na jedną stronę. Teraz pokazuje się w delikatnie odmienionej wersji. Choć zmiana jest subtelna, trzeba przyznać, że zachwyca. Aktorka podcięła końce włosów, nadając im zdrowego blasku. Jednocześnie delikatnie je wycieniowała, dzięki czemu włosy uniosły się do góry i równomiernie rozłożyły się po obu stronach twarzy.

Angelina Jolie w nowej fryzurze
Fotografia: ONS

Jolie jest wzorem do naśladowania

Styl Angeliny Jolie jest powielany przez wiele kobiet na świecie. Gwiazda jest ikoną i inspiracją. Nic dziwnego, że zachwyca nawet tak delikatną odmianą. Jest to odzwierciedlenie francuskiego stylu, w którym również minimalizm i prostota stawiane są na pierwszym miejscu. Aktorka nie postawiła na popularne obecnie ostre cięcia, którymi zachwycają się gwiazdy, np.: fryzura na boba oraz platynowy kolor. Nowa fryzura Angeliny Jolie dodała jej świeżości i delikatnie zaokrągliła bardzo szczupłą twarz, dzięki czemu wygląda lepiej. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów