Angelina Jolie na okładce amerykańskiego wydania "Elle". Zdjęcia wykonał Polak!

Paulina Ermel 08.08.2019
Angelina Jolie
Fotografia: Eastnews

Jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie została gwiazdą wrześniowego numeru amerykańskiego wydania "Elle". Zobaczcie, jak wypadła w sesji fotograficznej!

Angelina Jolie to jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych aktorek na świecie. 44-letnia gwiazda ma na koncie wiele wspaniałych ról filmowych, ale warto dodać też, że udziela się charytatywnie.

Gwiazda przygotowuje się teraz do premiery filmu "Czarownica 2", która odbędzie się w październiku tego roku. Znalazła jednak trochę czasu, żeby wziąć udział w przepięknej sesji zdjęciowej dla magazynu "Elle".

Angelina Jolie w amerykańskim "Elle"

Ostatni raz Angelinę mogliśmy oglądać na ekranie w 2015 roku. Na szczęście gwiazda wraca teraz z "Czarownicą 2". I właśnie zaczęła promocję tej produkcji!

Jolie wzięła udział w sesji okładkowej dla wrześniowego numeru amerykańskiej edycji "Elle". Aktorka pozuje tutaj w eleganckich strojach, ale uwagę wszystkich przyciąga przede wszystkim jej charakterystycznych uśmiech.

Za sesję zdjęciową odpowiedzialny był znany fotograf o polskich korzeniach - Alexi Lubomirski. To także ten artysta wykonał m.in. sesję zaręczynową księżnej Meghan i księcia Harry'ego!

Jak wam się podoba Angelina na tych zdjęciach? Poniżej prezentujemy przedsmak zmysłowej sesji z jej udziałem!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów