Angelina Jolie o rozpadzie związku Jennifer Aniston. To wyjątkowo mocne i okrutne słowa

Anna Respondek 21.02.2018
Angelina Jolie i Jennifer Aniston
Fotografia: EAST NEWS

Angelina Jolie o sytuacji dowiedziała się od przyjaciół. Jej reakcja była niezwykle emocjonalna. 

W połowie stycznia media obiegła wiadomość dotycząca rozstania Jennifer Aniston i Justina Therouxa. Jak zapewniła gwiazdorska para w oficjalnym oświadczeniu, ich decyzja była przemyślana i nadal pozostają przyjaciółmi. 

Zobacz także: Jennifer Aniston nigdy nie była żoną Therouxa? Media mają dowód 

Od tego momentu w sieci zaczęło wrzeć, a wierni fani aktorki już zaczęli łączyć ją z byłym mężem Bradem Pittem, który w 2017 roku rozstał się z Angeliną Jolie, dla której w przeszłości zakończył małżeństwo z Aniston. Wygląda na to, że Jolie nie przeszła obok tej informacji obojętnie i postanowiła skomentować rozstanie Jennifer z Justinem Therouxem. Jak podaje portal Hollywoodlife.com, gwiazda dowiedziała się o tym od znajomych, ponieważ nieczęsto śledzi plotki na temat świata show-biznesu, jednak jej reakcja nie należała do najprzyjemniejszych. 

Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem. Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - twierdzi informator portalu. 

Mocne słowa nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ jak wiadomo, panie od dawna nie darzą się pozytywnymi uczuciami. Plotki o ponownym zejściu się Aniston z Pittem i reakcja fanów musiały mocno dotknąć Jolie. Według Hollywoodlife.com Pitt znów nawiązał bliską relację z Aniston i podobno przedstawił jej swoje dzieci. 

Zobacz także: Jennifer Aniston po rozstaniu znalazła pocieszenie w ramionach swojego byłego

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS
EN_01128769_0168
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów