Angelina Jolie redaktorką BBC. Gwiazda zmienia branżę?

Sylwia Kropiewnicka 26.11.2018
Angelina Jolie pozująca na ściance
Fotografia: Shutterstock

Angelina Jolie to jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood. W ostatnim czasie jednak więcej mówiło się o jej życiu prywatnym, niż zawodowym. Czy teraz się to zmieni?

Angelina Jolie przyjęła propozycję radia BBC i została redaktorem gościnnym stacji. Aktorkę usłyszymy w radiu jeszcze w tym roku. Gwiazda będzie nie tylko zapowiadać wiadomości, ale także rozmawiać z gośćmi m.in.: o kryzysie migracyjnym w Europie czy o przemocy wobec kobiet w strefach wojennych. Całość zapowiada się więc bardzo ciekawie.

Angelina Jolie redaktorką radia BBC

O Angeline Jolie w ostatnim czasie mówiło się w kontekście jej problemów osobistych spowodowanych rozwodem ze znanym gwiazdorem Hollywood – Bradem Pittem, znacznie mniej o jej życiu zawodowym, na które aktorka nie miała czasu.

Odtwórczyni "Lary Croft" udało się domknąć prywatne sprawy i teraz może znowu poświęcić się pracy. Jak wiadomo, specjalny program radia BBC, w którym gwiazda weźmie udział rozpocznie się 22 grudnia i będzie trwał do 1 stycznia.

Angeline Jolie usłyszmy na antenie 28 grudnia i to w roli prowadzącej!

Zobacz także: Internauci śmieją się z butów Krychowiaka: "Męskich nie było?"

Angelina Jolie w nowej roli

Angelina Jolie jest znana nie tylko z ról w takich filmach jak „Lara Croft” czy „Pan i Pani Smith”, ale także ze swojej charytatywnej działalności i zaangażowania w problemy społeczne. 

Gwiazda zdaje sobie sprawę z siły swojego oddziaływania i od dawna chce zwrócić uwagę świata na ciężkie losy głodujących dzieci m.in.: za pomocą Instagrama.

Teraz Angeline Jolie zobaczymy w roli redaktorki radia. Ta przygoda z pewnością będzie dla niej okazją do przeprowadzenia wywiadów z gośćmi na istotne społecznie tematy.

We wcześniejszych latach w roli redaktora BBC pojawił się m.in.: książę Harry.

Zobacz także: Magdalena Frąckowiak z prestiżowym tytułem! Polska modelka Kobietą Roku magazynu GQ

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gra w serialach pozwala aktorom dorobić się nie małej fortuny. Którzy z nich zarabiają najwięcej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów