Angelina Jolie ponownie wyjdzie za mąż? Kim jest jej czwarty kandydat na męża?

Anna Respondek 15.03.2018
Angelina Jolie
Fotografia: EAST NEWS

Wygląda na to, że Jolie ponownie znalazła szczęście. Jej wybranek to miliarder.

W 2016 roku świat obiegła zaskakująca wiadomość. Angelina Jolie i Brad Pitt postanowili się rozstać, a na światło dzienne zaczęły wychodzić kolejne niewygodne fakty z ich życia. Okazało się między innymi, że Pitt był uzależniony od alkoholu.

Zobacz także: Brad Pitt i Jennifer Aniston będą mieli dziecko? Znajomi pary zdradzili tajemnicę

Od tamtej chwili minął już ponad rok i jak podaje zagraniczny magazyn "Life&Style", Angelina Jolie znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny i wkrótce po raz czwarty wyjdzie za mąż. Przyjaciele aktorki zdradzili, kim jest jej wybranek. 

To brytyjski milioner i filantrop, z którym Angelina spotyka się już od roku - powiedzieli. 

Jak twierdzą dziennikarze magazynu, Jolie już w 2017 roku zgodziła się na ślub i przyjęła pierścionek zaręczynowy. Właśnie dlatego tak bardzo zależy jej na jak najszybszym rozwodzie z Bradem.

Zdecydowała, że poślubi ukochanego najszybciej, jak będzie to możliwe. Podobno zakochała się tak bardzo, że to ona zaproponowała ślub - wyjawili.

Przyjaciele gwiazdy podkreślają, że nie chce ona zdradzać imienia i nazwiska ukochanego, jednak opisuje go w samych superlatywach. 

Opisała go jako przystojnego, odważnego, dowcipnego i jako jedną z najcudowniejszych osób, które kiedykolwiek spotkała - zachwycali się. 

Myślicie, że plotki się potwierdzą i Jolie po raz czwarty stanie na ślubnym ołtarzu?

Zobacz także: Jolie ostro komentuje rozstanie Aniston z Therouxem. Mocne słowa

jolie
Fotografia: Life&Style

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów