Pijana Angelina Jolie zadzwoniła do Jennifer Aniston z awanturą! Zostawiła jej gorzką wiadomość

Angelina Jolie w srebrnej sukience na czerwonym dywanie
Fotografia: SplashNews.com/East News

Plotki o romansie Pitta i Aniston cieszą wielu, ale zdecydowanie nie podobają się Angelinie Jolie. Amerykański tygodnik podaje, że aktorka zadzwoniła do rywalki z ostrzeżeniem.

Odkąd tylko Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili rozstanie, fani aktora znów łączą go z byłą żoną, Jennifer Aniston. To właśnie Jen porzucił gwiazdor, gdy poznał aktorkę znaną z roli Lary Croft. Między paniami nigdy nie było przyjaźni, czego nie ukrywały. Ostatnio media obiegły zdjęcia Jennifer Aniston i Brada Pitta z gali rozdania SAG Awards. Amerykański tygodnik "New Weekly" donosi, że tuż po tym pijana Jolie miała zadzwonić do Aniston z awanturą i... ostrzeżeniem.

Zobacz także: Jennifer Aniston pokazała intymne zdjęcia z gali SAG Awards! Jak zakończyła wieczór?

Angelina Jolie pijana zadzwoniła do Jennifer Aniston?

Plotek na temat powrotu Pitta do Aniston ostatnio jest bardzo dużo. Pojawiły się nawet informacje o ich nastoletniej córce

Nic więc dziwnego, że Angelina Jolie ma powody do wściekłości. Według amerykańskiego tygodnika "New Weekly" ostatnio, będąc pod wpływem alkoholu, pozwoliła sobie nawet na telefon do Jennifer Aniston.

Jak podaje informator tygodnika, Jennifer Aniston nie odebrała telefonu od byłej rywalki, ta jednak zostawiła jej gorzką wiadomość na poczcie głosowej.

Brad już cię zdradza i nie zmieni swoich nawyków - miało wybrzmieć w słuchawce. 

Źródło dodaje, że Jen nie uwierzyła Jolie i przypomina, że to nie pierwszy raz, gdy obie aktorki kłócą się przez Brada.

Musisz pamiętać, że to nie jest pierwsza runda Jen z Angie. Jen myśli tylko, jak smutne jest to, że dzieci Brada muszą widzieć swoją mamę tak pokręconą z zazdrości - dodaje informator.

Myślicie, że Angelina naprawdę ma powody do zazdrości?

Zobacz także: Fotografka zdradziła, co działo się za kulisami słynnych zdjęć Jennifer Aniston i Brada Pitta z SAG Awards!

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów