Angelina Jolie opowiedziała o życiu bez Brada Pitta. Takiego wyznania raczej nikt się nie spodziewał

Redakcja 04.09.2017
Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Aktorka w wywiadzie wyznała, jak teraz wygląda jej życie. 

Angelina Jolie, która w ubiegłym roku postanowiła rozstać się z Bradem Pittem, przez długi czas milczała na temat powodów rozpadu związku. Dopiero gdy aktor udzielił szczerego wywiadu magazynowi "GQ Style", w którym przyznał się do uzależnienia od alkoholu i opowiedział o ich małżeństwie, zdecydowała się na podobny krok. 

Czytaj więcej: Brad Pitt przyznał się do alkoholizmu i zdradził kulisy rozwodu z Angeliną Jolie. To najsmutniejszy wywiad roku

W wywiadzie udzielonym magazynowi "Vanity Fair", Angelina Jolie opowiedziała o trudnych chwilach, a także przyznała, że dziś oboje starają się zrobić wszystko, aby uzdrowić ich rodzinę. Teraz, przy okazji promocji filmu "Najpierw zabili mojego ojca", którego aktorka jest reżyserem, a który będzie można oglądać od 15 września na Netfliksie, opowiedziała o tym, jak dziś sobie radzi. 

42-letnia aktorka w rozmowie z dziennikarzem "The Telegraph" przyznała, że nie cieszy ją bycie singielką. 

Nie jest mi dobrze samej. To nie jest coś, czego chciałam. Nie ma w tym żadnej pozytywnej strony, nie ma w tym nic miłego. Jest to po prostu trudne - powiedziała Angelina Jolie w rozmowie z Telegraph.co.uk. 

Aktorka przyznała, że czasem może wydawać się, że świetnie sobie ze wszystkim radzi, ale prawda jest zupełnie inna. Jak powiedziała, "stara się przeżyć swoje dni". 

Emocjonalnie, to był bardzo trudny rok. Miałam problemy zdrowotne. Więc moje zdrowie jest czymś, co muszę monitorować - powiedziała Jolie, a jej wypowiedź przytacza Huffingtonpost.com. 

Aktorka przyznała również, że jeszcze kilka lat temu nie myślała, że tak będzie wyglądać jej życie, zarówno jeśli chodzi o życie rodzinne, małżeństwo, karierę. Dziś aktorka skupia się na swoim zdrowiu i dzieciach, aby pomóc im w tej trudnej sytuacji. 

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów