Angelina Jolie szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem: "Zostałam zraniona"

Malwina Wasilewska 07.10.2019
Angelina Jolie
Fotografia: Eastnews

Aktorka udzieliła bardzo osobistego wywiadu.

Mimo że Angelina Jolie bardzo chroni swoją prywatność, to liczba plotek na jej temat przewyższa wszelkie wyobrażenia. Gwiazda sporadycznie udziela wywiadów, a gdy już decyduje się na ten krok, jej słowa natychmiast cytują największe media show-biznesowe.

Angelina Jolie o rozstaniu i chorobie w wywiadzie dla "Madame Figaro"

Mimo że od rozstania Angeliny Jolie z Bradem Pittem minęły już ponad 2 lata, w mediach wciąż pojawiają się nowe rewelacje na temat rozpadu związku gwiazdorskiej pary. Ostatnio 44-letnia aktorka udzieliła intymnego wywiadu, w którym opowiedziała o problemach życia prywatnego. Gwiazda w rozmowie z magazynem "Madame Figaro" zdradziła, że ma za sobą bardzo trudne chwile:

Czułam głęboki i prawdziwy smutek, zostałam zraniona. Z drugiej strony, interesujące było ponowne nawiązanie kontaktu z tą pokorą, a nawet z tym znieczuleniem, które czułem. Może w końcu na tym właśnie polega bycie człowiekiem - wyznała Angelina.

Angelina wyznała, że poza rozterkami miłosnymi, dolegały jej problemy zdrowotne. Mimo wszystko próbuje dostrzec pozytywne strony swojej sytuacji:

Poza tym cierpiałam na pewne problemy zdrowotne. Wszystkie te problemy osadzają się w tobie i w pewnym momencie przypominają ci, jakie masz szczęście, że żyjesz. To lekcja, którą przekazuję moim dzieciom: idea odnowy, a przez to wszystko, możliwość radości. Musiałem odkryć radość na nowo - dodała.

Na szczęście najgorsze chwile Angelina ma już za sobą...

Lubisz filmy? Koniecznie rozwiąż nasz quiz! 

Paweł Pawlikowski
Rozwiąż quiz

Słynni reżyserzy i ich filmy. Spróbuj dopasować tytuł do jego twórcy!

Paweł Pawlikowski

1. Którego z tych filmów nie wyreżyserował Quentin Tarantino?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów