Angelina Jolie nie chce, by Brad Pitt spotykał się z innymi. Dziwne wyjaśnienie

Emilia Klima 23.05.2017
Brad Pitt, Angelina Jolie
Fotografia: East News

To Angelina Jolie zdecydowała się zakończyć małżeństwo z Bradem Pittem, ale mimo wszystko nie chciałaby zobaczyć byłego z inną kobietą. 

Angelia Jolie założyła papiery rozwodowe złożyła we wrześniu 2016 roku. Oficjalnym powodem miały być "różnice nie do pogodzenia". Nieoficjalnie mówiło się o tym, aktorka ma inne podejście do wychowania dzieci od aktora. W mediach pojawiały się sensacyjnie doniesienia o tym, że Brad Pitt stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec najstarszego syna pary, Maddoxa. Głośno zrobiło się o incydencie z lotu samolotem, podczas którego pijany aktor miał go uderzyć, co ostatecznie skłoniło aktorkę do zakończenia małżeństwa.

Po tym, jak aktor przyznał się do problemów z alkoholem i zobowiązał się do chodzenia na terapię, jego stosunki z żoną znacznie się poprawiły. Podobno są już w stanie rozmawiać ze sobą bez pośrednictwa prawników. To wystarczyło, by media zaczęły spekulować o sekretnych randkach, na które zaczęła umawiać się para. 

Angelina postanowiła dać mu drugą szansę po długiej rozmowie telefonicznej, w której Brad przeprosił ją za wszystko. Spotykają się w sekrecie i na razie nie chcą nic mówić dzieciom - donosił magazyn "People".

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fotografia: East News

Brad Pitt i Angelina Jolie znowu razem?

Plotka została szybko zdementowana. Źródło portalu ETonline.com donosiło, że ani Brad, ani Angelina nie spotykali się z nikim od czasu rozstania. I żadne z nich nie ma teraz takich planów - oboje skupiają się na dzieciach i na tym, by rozwód rodziców przebiegł dla niech w jak najmniej bolesny sposób. Trochę inną wersję wydarzeń przedstawia portal Hollywoodlife.com. Informator, na którego się powołuje, twierdzi, że aktorka nie wyobraża sobie, by jej były zaczął się teraz spotykać z nową kobietą.

To, że z nim zerwała nie oznacza, że chętnie zobaczy go w ramionach innej. Angie bywa bardzo zazdrosną kobietą i myśl, że Brad zacznie sobie układać życie z kimś innym bardzo się jej nie podoba. Poza tym, nie chciałaby, by jakaś inna kobieta zaczęła kręcić się przy jej dzieciach - twierdzi źródło portalu.

Te doniesienia mogą mieć w sobie tyle prawdy, ile wcześniejsze o "sekretnych randkach", ale jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że Angelina jest typem "psa ogrodnika" ;-) A Wy, jak to widzicie? Dajecie im szansę na zejście się?

 

Brad Pitt, Angelina Jolie
Fotografia: East News
Angelina Jolie, Brad Pitt
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów