Angelina Jolie nago w "Harper's Bazaar"! "Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny"

Paulina Ermel 06.11.2019
Angelina Jolie
Fotografia: Rex Features/East News

Aktorka wzięła udział w zmysłowej sesji dla amerykańskiego wydania magazynu "Harper's Bazaar". Zdecydowała się także udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o dzieciach, rozwodzie i o tym, co przeszła w ostatnich latach.

Angelina Jolie to bez wątpienia jedna z najbardziej zdolnych, najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Choć filmy gwiazdy cieszą się ogromną popularnością, gwiazda ma za sobą trudny czas. Wzięła dość niespodziewany rozwód Bradem Pittem, z którym prowadzi teraz ciągłą batalię o opiekę nad dziećmi. Fani aktorskiej pary wciąż nie mogą się pogodzić z tym, że małżeństwo Jolie i Pitta zakończyło się w ten sposób.

Ostatnie lata były dla Jolie trudne również z innego powodu. Gwiazda parę lat temu poddała się operacji usunięcia piersi, jajników i jajowodów ze względu na to, że była genetycznie obciążana chorobami nowotworowymi dotyczącymi tych narządów. Dopiero po czasie zdecydowała się opowiedzieć o tym, co przeszła. Udzieliła szczerego wywiadu dla "Harper's Bazaar" i przy okazji wzięła udział w gorącej sesji dla magazynu.

Angelina Jolie nago w amerykańskim "Harper's Bazaar"

W 2015 roku Angelina zdecydowała się na operację, w wyniku której usunięto jej piersi, jajniki, a także jajowody. Wcześniej wykryto, że hollywoodzka gwiazda jest nosicielką genu BRCA1. Przez to pojawiło się u niej duże ryzyko zachorowania na raka piersi. Gwiazda zdecydowała się na inwazyjny zabieg usunięcia narządów - wiąże się z nim przedwczesna menopauza i szereg innych konsekwencji.

Moje ciało wiele przeszło przez ostatnią dekadę - szczególnie przez ostatnie cztery lata. Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny. Z tymi niewidocznymi trudniej walczyć. Życie zmienia się na wiele sposobów. Czasami jesteś raniony, czasami patrzysz na cierpienie innych. Nie możesz być tak wolny i otwarty, jak pragnie tego twoja dusza. (...) Dziś znów czuję, że żyję - wyznała aktorka.

Gwiazda, która aktualnie zajmuje się promocją filmu "Czarownica 2", w którym gra główną rolę, opowiedziała także o tym, jak w trudnych chwilach pomagały jej dzieci.

Moje dzieci też wiele przeszły. One znają tę prawdziwą mnie i za każdym razem, gdy czuję się zagubiona, pomagają mi się odnaleźć - dodała Jolie.

Wyznała też, że jej największym marzeniem jest przeprowadzka zagranicę - najlepiej do Afryki albo Azji. Nie jest bowiem tajemnicą, że Angelina od wielu lat działa charytatywnie w tych rejonach. I choć chciałaby się wynieść z USA, nie może tego zrobić ze względu na... Brada Pitta.

Bardzo chcę mieszkać za granicą i na pewno tak zrobię, gdy tylko wszystkie moje dzieci skończą 18 lat. Na razie muszę jednak mieszkać tam, gdzie jest ich ojciec - wyjaśniła.

Wywiadowi towarzyszą gorące zdjęcia gwiazdy, na których pozuje nago. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów