Angelina Jolie zabrała córki na premierę "Czarownicy". Shiloh to wykapany Brad!

Angelina Jolie w czarnej sukience na premierze filmu "Czarownica 2"
Fotografia: Insidefoto/Sipa USA/East News

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt to najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziewczynka coraz bardziej przypomina znanego tatę. Sami zobaczcie!

Angelina Jolie i Brad Pitt mają aż sześcioro dzieci, w tym troje biologicznych i troje adoptowanych. Ostatnio aktorka wraz z dwoma córkami wybrała się na premierę filmu "Czarownica 2", który już 18 października pojawi się na ekranach polskich kin. Shiloh Nouvel Jolie-Pitt to najstarsza z biologicznych córek pary aktorskiej. I właśnie ona oraz jej adoptowana siostra, Zahara Marley Jolie-Pitt, pojawiły się na premierze u boku mamy. Wszyscy zwrócili uwagę na Shiloh.

Zobacz także: Angelina Jolie szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem: "Zostałam zraniona"

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt to kopia Brada Pitta

Na czerwonym dywanie pozowały we trzy, to jednak 13-letnia dziś Shiloh zwróciła uwagę zebranych. Dziewczyna bardzo wyrosła i coraz bardziej przypomina znanego tatę.

Jeszcze nie tak dawno na jaw wyszło, że Shiloh to prawdziwa chłopczyca. Pojawiły się nawet plotki, że dziewczynka zamierza przejść zabieg zmiany płci.

Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci - mówiła Angelina Jolie w wywiadzie dla "Vanity Fair". 

Shiloh wciąż pozostaje wierna swoim przekonaniom. Widać, że dziewczynka dobrze czuje się w krótkich włosach i chłopięcym stylu. Na czerwonym dywanie prezentowała się rewelacyjnie!

Nie da się jednak ukryć, że Shiloh to wykapany Brad Pitt! Też dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz także: Oto najpopularniejsze i najnowsze filmy Disneya! TOP 50

Angelina Jolie z córkami na premierze Czarownicy 2
Fotografia: Insidefoto/Sipa USA/East News

Ten grafik tworzy wyjątkowy projekt! Zestawia zdjęcia gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów