Angelina Jolie na czerwonym dywanie pierwszy raz od miesięcy. Media "zaniepokojone" jej sylwetką. "Ekstremalnie chuda"

Emilia Klima 13.09.2017
Angelina Jolie
Fotografia: East News

Szczupła sylwetka aktorki od zawsze budziła zainteresowanie mediów. Nie inaczej stało się po jej pojawieniu się na premierze filmowej w Toronto. 

Angelina Jolie od czasu ogłoszenia rozwodu z Bradem Pittem unikała publicznych wyjść. W ostatnich dniach na ściankach zjawiła się kilka razy, co oczywiście nie mogło umknąć uwadze mediów. Gwiazda przebywa aktualnie w Toronto, gdzie promuje film "The Breadwinner", którego jest producentką. W poniedziałek pozowała fotografom ubrana w luźny biały komplet, dzień później w czarny kombinezon.

I choć trzeba jej oddać, że prezentowała się bardzo szykownie i promiennie, media poświęciły sporo miejsca jej sylwetce, a zwłaszcza "przerażająco szczupłym" ramionom. Media show-biznesowe obiegły nagłówki "niepokojąco szczupła", czy ekstremalnie "chuda". Publikacje łączą to z doniesieniami, według których rozstanie z Bradem Pittem bardzo źle odbiło się na jej zdrowiu.

Aktorka sama przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że jako singielka wcale nie jest szczęśliwa i nie jest to coś, czego chciała. W mediach już od kilku tygodni spekuluje się, że po tym, jak aktor zerwał z alkoholowym nałogiem i poszedł na terapię, Jolie postanowiła dać mu drugą szansę. 

O tym, jak prezentowała się na czerwonym dywanie w Toronto, możecie przekonać się w naszej galerii. Faktycznie są powody do niepokoju?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów