Angelina Jolie spotyka się z... Colinem Farrellem?! "Rozkwit nowego romansu"

Angelina Jolie i Colin Farrell na premierze filmu "Alexander" w 2004 roku
Fotografia: Splash News/EAST NEWS

Angelina Jolie i Colin Farrell już kiedyś byli razem. Teraz byli widziani na randce, na której nie szczędzili sobie czułości. Stara miłość nie rdzewieje?

Odkąd Angelina Jolie ogłosiła, że rozwodzi się z Bradem Pittem, w mediach nie cichną informacje odnośnie romansów obojga aktorów. Piękna aktorka była już łączona z różnymi przystojnymi mężczyznami z Hollywood. Najnowsze doniesienia są jednak zaskakujące, a zarazem bardzo prawdopodobne. Mówi się o tym, że Angelina Jolie zaczęła spotykać się z Colinem Farrellem. Według informatorów, para nie szczędziła sobie ostatnio czułości.

Zobacz także: Angelina Jolie złożyła do sądu absurdalny wniosek! Chodzi o Brada Pitta

Angelina Jolie i Colin Farrell mają romans?

Angelina Jolie obecnie wychowuje sześcioro dzieci, które ma z Bradem Pittem. Również Colin ma doświadczenie w wychowywaniu najmłodszych. Aktor ma już 16-letniego syna ze związku z Claudine Farrell. Jego synem jest również Henry Tadeusz, synek naszej polskiej aktorki, Alicji Bachledy-Curuś. Niedawno Colin zabrał go nawet na premierę filmu "Dumbo", na której była obecna również Angelina ze swoimi pociechami. 

O romansie Angeliny i Colina pisze portal "Radar Online" powołując się na swojego informatora, który widział aktorów na randce w Los Angeles. Według podanych przez niego informacji para nie szczędziła sobie czułości. 

Angelina zwykle dostaje to, czego chce i nie można zaprzeczyć, że mają chemię. Prawdopodobnie patrzymy na rozkwit nowego romansu - podaje informator.

Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Colin Farrell byli już kiedyś parą. Spotykali się w latach 2003-2004 po wspólnym występie w filmie "Alexander". Czyżby w ich przypadku miało się sprawdzić powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje"?

Zobacz także: Mama Alicji Bachledy-Curuś opowiedziała o jej związku z Farrellem. To nie spodobało się aktorce

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Przygotował kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów