Angelina Jolie i Brad Pitt wydali pierwsze wspólne oświadczenie. Mają trzymać wspólny front

Paulina Szestowicka 10.01.2017
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS

Po raz pierwszy od września 2016 roku zajęli to samo stanowisko. Ich pełnomocnicy w końcu się dogadali.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się w nieprzyjemnej atmosferze. Dopiero teraz udało się im oraz pełnomocnikom dojść do porozumienia i wystosować wspólne oświadczenie do mediów.

Oczywiście są to jedynie suche informacje, które skupiają się głównie na dobru dzieci i ochronie prywatności. To dosyć zaskakujące zważywszy na to, że nie tak dawno zachodnie media informowały, że Angelinie Jolie bardzo zależy na odtajnieniu procesu rozwodowego (zobacz: Jolie dolewa oliwy do ognia. Upiera się, że Brad chce prywatnego procesu, bo jest złym człowiekiem).

Strony i pełnomocnicy podpisali porozumienie w sprawie ochrony prywatności dzieci i całej rodziny poprzez zachowanie poufności dokumentów - czytamy w oświadczeniu. - W kwestii podejmowania jakichkolwiek decyzji, strony zobowiązały się do korzystania z prywatnego sędziego. Rodzice będą troszczyć się o utrzymanie wspólnego frontu ze względu na dobro dzieci.

Informacja o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta trafiła do mediów 19 września 2016 roku. Wtedy wpłynął do sądu w Los Angeles pozew rozwodowy złożony przez aktorkę. Angelina Jolie miała powołać się na "niemożliwe do pogodzenia różnice charakterów" i wniosła o przyznanie jej wyłącznego prawa do opieki nad szóstką dzieci. Kilka dni później do mediów trafiła informacja, jakoby gwiazda chciała rozstać się z Bradem Pittem, ponieważ jest on uzależniony od marihuany i w trakcie jednej z wielu kłótni, miał nie tylko krzyczeć, ale też uderzyć syna. Tabloidy dolały oliwy do ognia informując, że aktor jest też ojcem dziecka Marion Cotillard - koleżanką z planu filmu "Sprzymierzeni".

Zobacz: Brad Pitt pokazał się pierwszy raz od rozstania z Angeliną Jolie. Wspiera go przyjaciółka z dawnych lat

Wszystkie doniesienia prasy okazały się być jedynie plotkami wyssanymi z palca. Oczywiście bardzo dotknęły Brada Pitta, który na najnowszych zdjęciach wygląda na znacznie chudszego i przygnębionego. Od września 2016 roku, aktor po raz pierwszy publicznie pokazał się na gali rozdania Złotych Globów 2017. Angelina Jolie nie wystąpiła jeszcze na czerwonym dywanie, ale nie powinno to dziwić - jeżeli zależy jej na przyznaniu wyłącznego prawa do opieki nad dziećmi, musi udowadniać, że jest przykładną matką.

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów