Angelina Jolie i Brad Pitt nie rozmawiają ze sobą od rozstania. Tym razem aktorka nie miała wyjścia. Dlaczego skontaktowała się z Pittem?

Anna Respondek 18.10.2017
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS

Czy ten związek ma jeszcze jakąś szansę?

Głośne rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta wstrząsnęło mediami na całym świecie. W trakcie trudnej batalii rozwodowej na światło dzienne wyszły różne problemy rodzinne pary, w tym alkoholizm aktora

Jak podawały zagraniczne media, Jolie nie kontaktowała się z Pittem od momentu złożenia papierów o rozwód. Tym razem zrobiła jednak wyjątek, ponieważ postanowiła wypowiedzieć się w sprawie, która mogła mieć realny wpływ na całą ich rodzinę. Jolie, jako jedna z pierwszych aktorek, przyznała, że w 1998 roku producent Harvey Weinstein, który oskarżony jest o molestowanie i gwałty, starał się nakłonić ją do intymnych kontaktów. 

Miałam złe doświadczenia z Harveyem Wiensteinem w młodych latach i właśnie dlatego zdecydowałam, że nie będę z nim nigdy pracowała i ostrzegałam przed tym inne kobiety - wyjawiła. 

Właśnie w związku z tymi słowami Jolie postanowiła porozmawiać z byłym partnerem. Jak podaje źródło Mirror.co.uk aktorka nie chciała, aby ucierpiały jej dzieci. 

Angelina przedyskutowała sprawę z Bradem zanim zdecydowała się opowiedzieć o tym, co zaszło między nią a Harveyem. Wiedziała, że to będzie oddziaływało na jej rodzinę - wyjawiło źródło. 

Podobno para od jakiego czasu pracuje nad lepszymi relacjami, a Brad ponownie stał się częścią rodziny. 

Myślicie, że do siebie wrócą?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów