Angelina Jolie i Brad Pitt nareszcie się dogadali. Rzecznik aktorki wydał oświadczenie

Redakcja 08.11.2016
Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi
Fotografia: ONS

Podpisany przez aktorską parę dokument jasno określa warunki rozstania. Jednak trudno uwierzyć w to, żeby to był koniec medialnej przepychanki. 

Kiedy we wrześniu 2016 roku media zalała informacja, że jedna z najpopularniejszych par Hollywood rozwodzi się, wielu nie chciało w to uwierzyć. Do tej pory wręcz idealni, wspierający się w najtrudniejszych momentach życia, informacją o końcu związku zaskoczyli wszystkich. A właściwie… ona zaskoczyła. To Angelina Jolie, jak donoszą zagraniczne media, złożyła papiery rozwodowe nie informując o tym wcześniej najbardziej zainteresowanego - Brada Pitta

Jako główną przyczynę rozpadu związku wskazano charakterologiczne różnice nie do pogodzenia. Plotkowano jednak, że prawdziwym podłożem kryzysu był konflikt o dzieci. Podobno aktorka zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe po sytuacji która miała miejsce w prywatnym samolocie, kiedy to doszło do poważnej awantury. Niektóre media podawały nawet, że gwiazdor był agresywny, a nawet uderzył swojego syna, 15-letniego Maddoxa, który miał stanąć w obronie matki. Sprawą zainteresowało się FBI. Nigdy jednak oficjalnie nie potwierdzono informacji, że aktor jest agresywny w stosunku do swoich najbliższych. 

Od chwili, gdy media ogłosiły, że Brangelina to już przeszłość, niemal każdego dnia pojawiły się kolejne informacje dotyczące trwającego już podobno od dłuższego czasu, kryzysu w związku. Atakowany był przede wszystkim aktor. Zarzucono mu stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej, problemy z alkoholem i używkami i romans z francuską aktorką Marion Cotillard. Pisano nawet, że Brad Pitt może być ojcem dziecka aktorki, co jednak szybko zdementowała Cotillard. 

All-ONS_2639181-Angelina_Jolie_Brad_Pitt
Fotografia: ONS

Dla dobra dzieci 

Angelina Jolie wnioskowała w sądzie, aby to ona sprawowała wyłączną opiekę nad dziećmi, a Brad Pitt mógłby je wyłącznie odwiedzać. Aktor nie przystał na propozycję aktorki i chciał, aby władza rodzicielska została sprawiedliwa podzielona. Teraz okazuje się, że kwestię opieki nad dziećmi para rozwiązała polubownie, bez udziału sądu i jeszcze przed rozprawą rozwodową. 

Możemy potwierdzić, że profesjonaliści z zakresu opieki nad dziećmi uchwalili ugodę, którą zaakceptowały i podpisały obie strony ponad tydzień temu. Zgodnie z jej treścią, sześcioro dzieci pozostanie pod opieką matki, a z ojcem będą mogli spotykać się pod czujnym okiem terapeuty. Nie możemy jednak rozmawiać o szczegółach. Wszyscy wierzymy, że obie strony zaangażują się w uzdrowienie tej rodziny i prosimy o delikatność w tym trudnym dla nich czasie - napisał w oświadczeniu rzecznik Angeliny Jolie, a jego wypowiedź przytacza Eonline.com.

Para hollywoodzkich aktorów była razem przez 12 lat, a ich gorący romans wybuchł na planie filmu "Pan i Pani Smith". Mają 6 dzieci - Maddoxa, Shiloh, Pax, Zaharę, Vivienne i Knoxa, którzy mają od 8 do 15 lat. I to z myślą o nich aktorska para zdecydowała się zawrzeć ugodę. Czy to już koniec sądowej walki? Niestety, obawiamy się, że dopiero początek.

Angelinę Jolie reprezentuje najsłynniejsza prawniczka Hollywood, Laura Wasser, która nazywana jest "królową rozwodów". Reprezentowała m.in. Britney Spears, Gwen Stefani i Kim Kardiashan. Znana jest z tego, że dla swojego klienta potrafi wywalczyć najlepsze warunki rozwodowe. I tak też zapewne będzie w przypadku Angeliny Jolie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów