Gerard Butler grał i z Jolie i z Aniston. Pada pytanie, która lepiej całuje. Wahał się tylko przez moment

Katarzyna Leszczyńska 22.01.2018
Gerard Butler, Angelina Jolie i Jennifer Aniston
Fotografia: Fotografie: YouTube i EAST NEWS

Ciekawe, czy Pitt ma podobne zdanie.

Angelina Jolie i Jennifer Aniston uważane są za największe rywalki w Hollywood. Obie panie konkurowały ze sobą oczywiście o serce i względy Brada Pitta. Aktor zostawił Jennifer dla Angeliny, wówczas rozpoczęła się medialna wojna, a fani podzielili się na zwolenników każdej z nich. Sytuacja nie ucichła nawet po rozstaniu Jolie i Pitta. Niedawno obie panie unikały się podczas gali rozdania Złotych Globów.

Zobacz także: Jolie i Aniston po raz pierwszy od lat na jednej imprezie. Reakcja Jennifer? „To musiało być straszne dla Angeliny”

Napięta sytuacja pomiędzy obiema aktorkami spowodowała, że wielu ciekawskim fanom do głowy przychodziły różne pytania. Jednym z nich było to, która z nich lepiej całuje. Oczywiście szarmancki Brad Pitt nigdy nie wypowiadał się na ten temat w mediach. Okazało się jednak, że jest ktoś jeszcze, kto może zaspokoić ciekawość fanów. To Gerard Butler, aktor, któremu udało się zagrać zarówno z Jolie, jak i z Aniston.

Która aktorka lepiej całuje?

Gerard Butler niedawno był gościem w programie „Watch What Happens Live with Andy Cohen”. Dostał od prowadzącego pięć nieco kłopotliwych pytań, na które musiał szczerze odpowiedzieć. Okazało się, że jedno z nich dotyczyło właśnie pocałunków z Jolie i Aniston. Przypomnijmy, że Butler wystąpił z Angeliną w jednym z najgłośniejszych filmów z jej udziałem, „Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia”. Z Jennifer natomiast mogliśmy go podziwiać w komedii „Dorwać byłą”. Dość szybko udało mu się określić jego faworytkę co do pocałunków.

Jennifer Aniston. Po prostu to mówię wiesz, chciałem was zaskoczyć – zdradził zakłopotany Butler przy aplauzie publiczności. 

Ciekawe, czy Brad Pitt podziela jego zdanie. Czyżby Butler należał do fanów Jennifer?  Zobaczcie sami, jak wybrnął z tej sytuacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów