Media donosiły o złych relacjach Anety Zając z byłym. Teraz aktorka zamieściła wymowny wpis. Może zaboleć

Katarzyna Leszczyńska 28.12.2017
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk
Fotografia: Fotografie: Instagram/Aneta Zając i Instagram/Mikołaj Krawczyk

Czyżby znów nie mogli dojść do porozumienia?

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając poznali się na planie serialu „Pierwsza Miłość”. Grali parę w produkcji, co zaowocowało miłością w prawdziwym życiu. Krawczyk i Zając doczekali się wspólnie dwóch synów, bliźniaków. W pewnym momencie sprawy jednak przybrały nieoczekiwany obrót i ku zdumieniu fanów, którzy kibicowali parze, rozstali się. Krawczyk związał się wówczas z Agnieszką Włodarczyk, a do mediów zaczęły wyciekać informacje dotyczące jego problemów z byłą partnerką i dziećmi.

Ostatnio sytuacja wydawała się nieco polepszyć. Krawczyk rozstał się z Włodarczyk i związał się z Sylwią Juszczak, która sama ma dwóch synów. Wydawać się mogło, że aktor dogadał się z Anetą Zając i polepszył relacje z dziećmi. Ostatnio jednak na Instagramie gwiazdy pojawiły się posty świadczące o tym, że sytuacja jednak nie jest kolorowa. Słowa, które napisała aktorka są bardzo wymowne.

Post na InstaStory Anety Zając
Fotografia: Instagram/Aneta Zając
Post na InstaStory Anety Zając
Fotografia: Instagram/Aneta Zając

Trudno stwierdzić, kogo dotyczą te wpisy, jednak sądząc po całej dotychczasowej sytuacji, można się domyślać, że chodzi o Mikołaja Krawczyka. Okres świąteczny mógł stać się powodem do kolejnej kłótni w sprawie opieki nad dziećmi. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów