Aneta Zając wrzuciła do sieci zdjęcie i zaliczyła wpadkę. Fani: "Tylko rzęska się odkleiła"

Zuzanna Morska 05.07.2019
Aneta Zając
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym prezentuje swoją letnią metamorfozę. Fani wychwycili jednak szczegół, który rozbawił ich do łez!

Aneta Zając to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek serialowych w Polsce. Gwiazda dała się poznać jako główna postać produkcji pt. "Pierwsza miłość". Tym samym zdobyła popularność i spore grono fanów.

Gwiazda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać urywki z jej życia zawodowego, ale też prywatnego. Jedna z jej ostatnich fotografii rozbawiła fanów aktorki.

Aneta Zając zaliczyła wpadkę

Zając wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazała się w nowej odsłonie. Widać tutaj jej nową fryzurę i seksowny makijaż aktorki. Mocno podkreślone oczy i gładko zaczesane do tyłu włosy sprawiły, że aktorka wygląda zupełnie inaczej niż zwykle.

Internauci zauważyli jednak coś inny szczegół. Aneta na fotografii ma doczepiane rzęsy. Niestety z jednej strony nie do końca się one przykleiły, co zresztą wyraźnie widać.

Zauważyli to też obserwatorzy gwiazdy. Jak skomentowali wpadkę aktorki?

Tylko rzęska się odkleiła...

Pięknie wyglądasz, ale "rzyns" odlatuje.

Odkleiła się Pani rzęsa.

A jak wam się podoba Aneta w takim wydaniu?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów