Aneta Zając ma nowego partnera? Aktorka wstawiła tajemnicze zdjęcie. Jej znajoma zdradza szczegóły

Katarzyna Leszczyńska 13.03.2018
Aneta Zając ma nową miłość?
Fotografia: Fotografie: Instagram/Aneta Zając i Instagram/Mikołaj Krawczyk

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk przez wiele lat tworzyli udaną parę. Po rozstaniu pojawił się między nimi konflikt. Ostatnio Krawczyk wziął potajemnie ślub. Media donoszą też o nowej miłości Zając.

Aneta Zając przez wiele lat tworzyła z Mikołajem Krawczykiem jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Ich związek mogliśmy oglądać zarówno na ekranie w serialu „Pierwsza miłość”, jak i w rzeczywistości. Niestety w pewnym momencie ich drogi się rozeszły. Para ma razem dwóch synów. Przez to też często powstają między nimi konflikty.

Zobacz także: Zając pierwszy raz komentuje doniesienia o konflikcie z byłym. Wskazuje największy problem. „To niszczy wszystko”

Ostatnio media rozpisywały się na temat ślubu Mikołaja Krawczyka z Sylwią Juszczak, który para wzięła w sekrecie. Wydarzenia skomentowała była partnerka aktora, Agnieszka Włodarczyk, z którą był po rozstaniu Zając. Okazuje się jednak, że nie tylko on poukładał sobie życie na nowo. Według doniesień „Party” Aneta Zając również odnalazła miłość.

Na dworze i w sercu wiosna! Cóż za miła niespodzianka – napisała Zając na swoim Instagramie.

Takie słowa Aneta Zając napisała swoim Instagramie pod zdjęciem, na którym widnieje bukiet tulipanów. Aktorka wstawiła je 8 marca, w Dzień Kobiet. Dziennikarze „Party” zapytali aktorkę, od kogo dostała kwiaty. Jej odpowiedź była bardzo tajemnicza, ale może wiele wskazywać.

Wiosna nastraja mnie pozytywnie, to moja ulubiona pora roku. Człowiek cieszy się z każdego promienia słońca i ma ochotę spotykać się z ludźmi – powiedziała Zając.

Nieco bardziej wylewna w rozmowie z „Party” była znajoma aktorki, która wprost odniosła się do jej nowego partnera. Okazuje się, że jest to osoba spoza show-biznesu.

Aneta chce jak najdłużej utrzymać go z dala od mediów – zdradziła koleżanka Zając.

Ciekawi jesteśmy, kiedy aktorka naprawdę odnalazła miłość i kiedy przedstawi światu ukochanego.

Zobacz także: Zagrała Dagę w "Pierwszej miłości". Zniknęła z mediów i schudła 20 kg. Dziś trudno ją rozpoznać

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów