Sołtysik w kontrowersyjnym wywiadzie porównał żonę do gadżetu

Anna Respondek 08.10.2018
Andrzej Sołtysik
Fotografia: VIPHOTO/East News

Sołtysik w wywiadzie opowiadał o największych "atrybutach męskości".

Andrzej Sołtysik to znany dziennikarz TVN, który wraz z Anną Kalczyńską prowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, szczególnie dotyczących życia prywatnego. 

Andrzej Sołtysik o żonach

Tym razem Sołtysik udzielił wywiadu agencji informacyjnej Newseria Lifestyle, gdzie opowiedział o największych "atrybutach męskości". Choć wydawałoby się, że to bezpieczny temat, odpowiedź dziennikarza może wydawać się wyjątkowo kontrowersyjna. Jaki jest najbardziej charakterystyczny gadżet według Sołtysika?

Dobrze ubrana żona to jest element bardzo ważny, mówię serio, a poza tym jeśli chodzi o mnie, to najbardziej męskim gadżetem dla mnie jednak pozostaje samochód - powiedział.

Jak powiedział dziennikarz, ważnym gadżetem jest również zegarek, który nie wychodzi z mody.

Zegarek na odpowiednią porę, odpowiednią okazję i na odpowiedni nastrój, bo to wszystko, mimo że to są bardzo cechy zewnętrze, to jednak pomagają w pozytywnym nastawieniu się do trudnego dnia - wyznał.

Myślicie, że to jedynie niefortunne przejęzyczenie?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie wszystkie kobiety mają takie samo powodzenie u mężczyzn. Jakie cechy płci pięknej sprawiają, że panowie nie mogą oderwać o niej oczu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów