Andrzej Sołtysik wyśmiał na wizji znaną blogerkę. Powiedział o jedno słowo za dużo?

Paulina Ermel 10.09.2018
Andrzej Sołtysik wyśmiał na wizji znaną blogerkę. Powiedział o jedno słowo za dużo?
Fotografia: Justyna ROJEK/East News

Dziennikarz otwarcie skomentował, co myśli na temat "profesji" Angeliki Muchy - znanej też pod pseudonimem Littlemooonster96.

W jednym z ostatnich wydań programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" pojawiły się m.in. gwiazdy, które opowiadały o swoich idolach. Na kanapie zasiedli Patricia Kazadi, Tomasz Raczek i Angelika Mucha. Ta ostatnia padła ofiarą niewybrednych komentarzy Sołtysika. Chyba nie do końca odpowiada mu charakter pracy blogerki. Co takiego powiedział i w jaki sposób sytuację próbowała uratować Kazadi?

Sołtysik wyśmiał Angelikę Muchę

Angelika Mucha została zaproszona do "DD TVN" jako blogerka, która uwielbia Justina Biebera. Dwa razy udało jej się spotkać kanadyjskiego piosenkarza. Nie ukrywa też, że niemal każdego pobytowi młodej Polki w USA towarzyszyła nadzieja, że uda się jej go wyśledzić ponownie! Mucha nigdy nie kryła się ze swoją sympatią do światowego gwiazdora, ale niejednokrotnie też padała przez to ofiarą złośliwych komentarzy internautów czy nawet stała się bohaterką memów.

Sytuacja rozbawiła też Andrzeja Sołtysika, który przeprowadzał rozmowę z gwiazdami. Wymownie zapowiedział swojego gościa.

Angelika to jest blogerka i jej idolem jest Justin Bieber.

Młodziutka gwiazda odpowiedziała mu na to: "Dokładnie".

I właśnie wtedy Sołtysik dodał ze śmiechem o jedno słowo za dużo: "No trudno".

Wówczas do rozmowy włączyła się Patricia Kazadi, która próbowała uratować sytuację. Zapytała dziennikarza, dlaczego twierdzi, że to "trudno". Ten jednak przeprosił i przeszedł od razu do kolejnych pytań.

Zobacz także: Rozenek zaliczyła wpadkę na festiwalu w Sopocie. Władzom TVN to się nie spodoba

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów