Andrzej Grabowski schudł 40 kg! Aktor zdradził, jaką stosuje dietę

Sandra Banach 14.06.2019
Andrzej Grabowski
Fotografia: EastNews/PiotrMolecki

Andrzej Grabowski przeszedł niemałą metamorfozę. Aktor schudł 40 kilogramów. Serialowy Ferdek Kiepski zdradził, jak wygląda jego aktualna dieta!

Aktor znany z roli Ferdka Kiepskiego w ostatnim czasie naprawdę sporo schudł. Wszystko zaczęło się od operacji zmniejszenia żołądka, którą Grabowski przeszedł w 2017 roku. Juror „Tańca z Gwiazdami” zdradził, jaką aktualnie stosuje dietę. Będziecie zaskoczeni!

Dieta Andrzeja Grabowskiego

Zmiana jaką przeszedł w ostatnich miesiącach Andrzej Grabowski jest ogromna. Od operacji zmniejszenia żołądka w 2017 roku aktorowi udało się zrzucić 40  kilogramów.

Aktor w ostatnim czasie udzielił wywiadu magazynowi „Gala”, w którym opowiedział, na jakim etapie odchudzania aktualnie jest:

Ostatnio przestałem patrzeć na wagę. Boję się, że trochę przytyłem. Chociaż z drugiej strony przy mojej wadze, która i tak jest spora, bo ważę 100 kilogramów, no ale jestem dużym facetem, czy przytyję kilogram, czy dwa, nic nie zmieni. Byle nie poszło w 10 czy 15, wtedy będzie źle. A ubyło mnie ponad 40 kilogramów – powiedział Grabowski.

Aktor znany z serialu „Świat według Kiepskich” zdradził także, że nie stosuje żadnej specjalnej diety:

Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli „mniej żryć”, jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą „mniej żryć" – wyznał popularny aktor.

Jak myślicie, czy na takiej „diecie” uda się wytrwać Grabowskiemu i utrzymać obecną wagę?

Zobacz także: Maciej Stuhr potwierdził, że zagra w nowym filmie Patryka Vegi

Film z kultowej, polskiej komedii "Chłopaki nie płaczą".
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz komedię "Chłopaki nie płaczą"? Quiz dla prawdziwych fanów

Film z kultowej, polskiej komedii "Chłopaki nie płaczą".

1. Kto wcielił się w rolę Freda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów