Andrzej Grabowski znów zakochany! Jego partnerka jest od niego 30 lat młodsza

Malwina Wasilewska 28.02.2020
Andrzej Grabowski
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Aktor szybko pozbierał się po ostatnim rozstaniu i znów jest zajęty. Czy nowy związek przetrwa próbę czasu?

Andrzej Grabowski ostatnio przechodził trudne chwile związane z rozwodem. Okazuje się jednak, że zdążył już znaleźć sobie nową miłość. W jednym z najnowszych wywiadów zdradził, że nie jest już singlem.

Andrzej Grabowski znów zakochany!

Andrzej Grabowski ma za sobą 2 nieudane małżeństwa, jednak mimo to nie zraził się do kobiet i znalazł nową ukochaną. Jak czytamy w "Na żywo", 67-letni aktor związał się z 30 lat młodszą kobietą pracującą w branży filmowej i telewizyjnej.

Tak się moje życie poskładało, że w ostatnim czasie jechałem na wakacje samotnie, a wczasy wcale nie są takie urocze solo. Ale w tym roku już ich sam nie spędzałem. Były bardzo udane i uważam wręcz, że za krótkie - wyznał w jednym z najnowszych wywiadów.

Przypomnijmy, że wcześniej aktor był w związku z młodszą o 18 lat Anitą Kruszewską, charakteryzatorką. A jeszcze wcześniej przez 26 lat był w związku małżeńskim z Anną Tomaszewską. Jak myślicie, czy jego nowa partnerka będzie już tą ostatnią?

Basia Kurdej-Szatan to aktorka, z którą chętnie wyskoczylibyśmy na imprezę! A wy jaką gwiazdę powinniście ze sobą zabrać?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów