Andrzej Duda wziął udział w wyzwaniu #Hot16Challenge. "Nigdy dotąd nie rapowałem..."

Julita Buczek 12.05.2020
Andrzej Duda
Fotografia: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Prezydent Andrzej Duda postanowił wziąć udział w coraz bardziej popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge. Sprawdźcie, jak mu poszło.

Ostatnio jednym z najbardziej popularnych wyzwań stało się #Hot16Challenge. W akcji chodzi o nagranie i opublikowanie rapowanych 16 wersów do podkładu muzycznego. Cała akcja stała się prawdziwym hitem za sprawą znanych muzyków. Akcji towarzyszy również zbiórka organizowana na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Jak się okazuje, również politycy postanowili wziąć udział w akcji.

Andrzej Duda rapuje w #Hot16Challenge

W popularnej akcji #Hot16Challenge postanowił wziąć udział Andrzej Duda. Prezydent niedawno założył konto na TikToku, dlatego nie dziwi, że kiedy tylko został nominowany, wziął udział w akcji. Jego nagranie pojawiło się w serwisie YouTube i szybko zdobyło bardzo dużą popularność. Prezydent na nagraniu czyta swój tekst z tabletu ubrany w białą koszulę z krawatem.

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. To jest maj, nie pachnie Saska Kępa. Może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ostre niebo tu i teraz, ostra ziemia, ostry kurz. Wczoraj znika w nieostrości, jutro, dzisiaj, zaraz, już. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ciepły wieczór bez ciemności, trawa, spokój, my i wy, my i wy, my to oni, oni, my. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników wszyscy razem, chwała im - czyta Andrzej Duda na filmiku.

Po przeczytaniu swoich 16 wersów prezydent postanowił nominować inne znane osoby do wzięcia udziału w akcji.

Bardzo dziękuję Zeusowi za to, że nominował mnie i wciągnął mnie do tej akcji. Chciałem nominować panią Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Pectus, Golec uOrkiestrę, która przekonała wszystkich, że może być ściernisko, ale zaraz będzie San Francisco i że można pociągnąć wóz pustaków, choćby był bez kół. I chciałem nominować pana premiera Mateusza Morawieckiego - powiedział Duda.

Podoba wam się nagranie Andrzeja Dudy?

Zobacz także: Wróciły rowery miejskie! W jakich miastach ponownie można je wypożyczyć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów