Amerykański portal uśmiercił Romana Polańskiego. Straszna wpadka dziennikarzy!

Roman Polański w czarnym garniturze
Fotografia: YouTube/canalplus

Amerykański portal nawiązał do jednego z morderstw dokonanego w Hollywood w latach 60. Z rozpędu dziennikarze uśmiercili... Romana Polańskiego.

Za nami oficjalna amerykańska premiera filmu "Once Upon a Time in Hollywood". Najnowsza produkcja Quentina Tarantino porusza wątek morderstwa Sharon Tate (w tej roli Margot Robbie), żony Romana Polańskiego, przez sektę Charlesa Mansona. Opisując tę historię, Cosmopolitan.com doniósł, że nie tylko Sharon Tate była ofiarą bandy Mansona, ale również Roman Polański. Tym samym amerykański portal uśmiercił polskiego reżysera i zaliczył ogromną wpadkę.

Zobacz także: Żona Polańskiego krytykuje film Tarantino. Za co?

Amerykański portal uśmiercił Romana Polańskiego

Na łamach amerykańskiego portalu "Cosmopolitan" możemy przeczytać artykuł o domu na sprzedaż, w którym 50 lat temu doszło do morderstwa.

Posiadłość należała wówczas do właściciela supermarketów, Leno LaBianca oraz jego żony Rosemary.

Wyznawcy Charlesa Mansona zabili właścicieli domu, Leno i Rosemary LaBianca dokładnie dzień po zabójstwie Romana Polańskiego i Sharon Tate w 1969 - możemy przeczytać na łamach Cosmopolitan.com.

Tym samym dziennikarze portalu uśmiercili polskiego reżysera. Przypomnijmy, że ta krwawa historia wydarzyła się naprawdę, jednak zginęła wówczas ciężarna żona Polańskiego, Sharon Tate. Reżyser przebywał tego dnia w Europie i nie był ofiarą tej tragedii. Roman Polański wciąż żyje i mamy nadzieję, że ma się dobrze.

Zobacz także: Premiery kinowe na sierpień 2019

Screen z artykułu Cosmopolitan.com na temat Romana Polańskiego
Fotografia: Cosmopolitan.com

"Once Upon a Time in Hollywood" bez wątpienia będzie jednym z najmocniejszych filmów tego roku. A jakie produkcje najbardziej podobały wam się w 2018?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów