Marzą o tym, żeby dał im mandat. Internautki oszalały na punkcie tego policjanta

Magdalena Barszczak 05.04.2018
Daniel Rengering
Fotografia: Facebook.com/CJCPhotography

Wiele z nas z chęcią oddałoby się w jego ręce.

Internautki marzą o tym, żeby oddać się w ręce przystojnego policjanta ze Stanów Zjednoczonych. Daniel Rengering zasłynął zdjęciem z akcji ratowniczej związanej z huraganem Irma na Florydzie. Sfotografował się razem z innymi funkcjonariuszami i się zaczęło. Teraz o przystojnego bruneta upomina się show-biznes.

Zobacz też: Spełnił marzenie i został Syrenem. Panie patrzą nie tylko na jego ogon

Selfie opublikowane na Facebooku nieźle namieszało w internecie i zrobiło furorę wśród internautek. Przystojny Amerykanin postanowił dobrze wykorzystać swoje 5 minut i pokazać się szerszej publiczności. Portal TMZ i dailymail.co.uk donoszą, że Rengering wystąpi w kolejnym sezonie reality show Ryzykanci (ang. Survivor). Jeśli dotrze na wyspę Fidżi, może zgarnąć milion dolarów nagrody.

Daniel Rengering
Fotografia: Twitter.com/Support_NRA

Daniel Rengering na zdjęciu z prawej

Tymczasem seksowny glina nie daje o sobie zapomnieć w internecie. Rozpoczął przygodę z modelingiem i na jego profilach można znaleźć profesjonalne zdjęcia. Regularnie publikuje też selfie z treningów i w mundurze. 

Jego wizerunek można podziwiać także na kalendarzach. Cały dochód z ich sprzedaży trafił do Basketball Cop Foundation, organizacji charytatywnej, która ma na celu poprawę stosunków młodzieży i policji.

Zobacz też: Schudł i teraz wygląda jak książę Disneya. Internauci są zachwyceni

Daniel Rengering rozpala wyobraźnię kobiet - zdjęcia:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów